Trebárs ma zožer

• Česko Třeba mě sežer (viac)
USA, (1997–2003), 54 h 19 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvorcovia:

Steven Levitan

Laura San Giacomo, George Segal, Wendie Malick, Enrico Colantoni, David Spade, Brian Posehn, Rena Sofer, Simon Templeman, Rebecca Romijn, Rhoda Gemignani (viac)

Žurnalistka Maya Gallo chce navštívit svého tatínka, pracujícího v módním časopise Blush, až ji tatínek přesvědčí, aby zde pracovala. S tupými modelkami a otravnými mužskými ale nebude lehké časopis zvelebit... (maroon93)

Noviik

Povedený sitcom odehrávající se v prostředí pánského časopisu Blush, který je typický svým sexistickým pohledem na ženy. Můžete zde vidět zápletky děvkařského otce s jeho v mládí zapomenutou dcerou, fórky malého Finche, vysloužilou modelku Ninu a její věčné pošťuchování s fotografem Elliotem a hlavně hloupé modelky. Fórky jsou možná občas známé od jinud, ale každopádně jde o jeden z lepších sitcomů. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 56. ročník (za rok) 1998 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Laura San Giacomo, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Wendie Malick, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade, 57. ročník 1999 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade ()

zdepapepa

Rozhodně to lepší ze sitcomové tvorby přelomu tisíciletí. Bohužel ale v ČR nerozšířeno a v USA se nejspíš tou dobou kochali koncem Seinfelda a Přáteli, takže asi taky ne, nicméně počet epizod svědčí o tom, že to až takový propadák nebyl. Oproti tomu v dnešní době o kvalitní sitcom člověk nezavadí, tak aspoň je čas sjíždět staré epizody. A snad i nejlepší long-running work-com, který jsem viděl. A rozhodně určitě naprosto a jednoznačně jediný z takovéhoto prostředí. ()

Scio

Místy skoro geniální jednoduchá odreagovačka z prostředí populárního časopisu. Celé je to velmi úsměvné, dobře poskládané a hlavně se u toho nemusí přemýšlet. Postavy jsou dobře zahrané a každá jiná, přesto k sobě dobře pasují. Já osobně jsem si nejvíce oblíbil Finče v podání Davida Spade. Mohu jen vřele doporučit! ()

kockodan

Kdo chce zavzpomínat na kopírky velké jako lednice, pevné linky se zakrouceným drátem od sluchátka, laptopy tlusté jako Vojna a Mír, CRT monitory zabírající polovinu plochy kancelářského stolu, a život bez všudypřítomných mobilů, je zde správně. Devadesátky v redakci módního časopisu v New Yorku. Klasická US sitcomová oddychovka, občas ne moc vtipná, ale neurazí. Nutno ovšem podotknout, že koncem milénia byly v tomto žánru k vidění mnohem kvalitnější řachandy! 60% ()

• V každé epizodě je na Jackově (George Segal) okně nová květina. (slatkac)

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou… (viac)