Epizódy(52)
-
Striptease (S28E01)
-
So nicht! (S28E02)
-
Falscher Stolz (S28E03)
-
Die Konsequenz (S28E04)
-
Der Goldfisch (S28E05)
-
Fassungslos (S28E06)
-
Erledigt (S28E07)
-
Seltsam (S28E08)
-
Ihr wahres Gesicht… (S28E09)
-
Schicksals-Schläge? (S28E10)
-
Der Feldsalat (S28E11)
-
Inkubation (S28E12)
-
Alles ist anders (S28E13)
-
Afrika (S28E14)
-
Goldene Zeiten (S28E15)
-
Ein Mann (S28E16)
-
Mitbewohner (S28E17)
-
Bücher (S28E18)
-
Der Coach (S28E19)
-
Bio (S28E20)
-
Happy Birthday, Adi! (S28E21)
-
Thomas (S28E22)
-
Die verlorene Tochter (S28E23)
-
Schlappschwanz (S28E24)
-
Sexy and Beautiful (S28E25)
-
Aber bitte mit Sahne (S28E26)
-
Manchmal kommt es anders (S28E27)
-
Pokern (S28E28)
-
K. O. (S28E29)
-
Die Schöne und das Biest? (S28E30)
Hrajú
Daniela Bette
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jo Bolling
Nemecká ríša
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Sarah Masuch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Huseyin Ekici
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Toni Snetberger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Ole Dahl
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Clara Dolny
Nemecko
Werner Tritzschler
Najlepšie seriály:
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)