Že se psi a kočky nesnášejí?... Ale jděte. Výjimka přece potvrzuje pravidlo a tou výjimkou není nikdo jiný, než náš kočkopes. Příběhy dvou doslova nerozlučných kamarádů, kteří žijí v domečku na kopci ve tvaru rybí kosti jsou velice humorné a rozhodně nejsou určeny jen těm nejmladším... Ústřední dvojice seriálu nemohla být odlišnější - vždyť je to kočka a pes v jednom těle. A jak už to u koček a psů bývá, moc toho společného nemají. Ikdyž se skoro v každém díle najde chvíle, kdy se tihle dva na smrt nenávidí a snaží se za každou cenu rozdělit, stejně nakonec vždy příjdou na to, že jeden bez druhého žít nedokáží... (wendelin9)

Viktooorka

Odmalička jsem měla velký respekt z koček, hlavně z jejich drápků. Takže jsem zbožňovala psíka a kočku úplně nenáviděla :o) Do té doby, než mě kocourek jednoho zdejšího uživatele přesvědčil o opaku (podotýkám, že to trvalo do mých 20let). A musím na sebe prásknout, že jsem z toho seriálu měla občas noční můry. Brrr.. Neměl to někdo taky tak? :oD Stejně jsem ale každé ráno oddaně čekala u televize :o) ()

MarekT

Pamatuji si z vysílání Supermaxu (budiž mu země lehká). Když jsem viděl prvně, nápad mi přišel velice zajímavý a vtipný. Stylem kresby a humoru mi to připomínalo Rena a Stimpyho a stejně jako ti dva je seriál podobně kvalitní. Kromě hlavních hrdinů (či hrdiny?) se mi líbil i ten modrý myšák... na jméno si ale už nepamatuji. Každopádně, další věc, po které se dá už jen tesknit, naše televize bohužel mají jiné priority. ()

veru_needy

Že se psi a kočky nesnášejí? Výjimka přece potvrzuje pravidlo a tou výjimkou není nikdo jiný, než tento kočkopes. Příběhy dvou doslova nerozlučných kamarádů, kteří žijí v domečku na kopci ve tvaru rybí kosti jsou velice humorné a rozhodně nejsou určeny jen těm nejmladším. Ústřední dvojice seriálu nemohla být odlišnější. A jak už to u koček a psů bývá, moc toho společného nemají. I když se skoro v každém díle najde chvíle, kdy se tihle dva na smrt nenávidí a snaží se za každou cenu rozdělit, stejně nakonec vždy příjdou na to, že jeden bez druhého žít nedokáží. Mrzí mě, jak málo lidí vlastně kočkopsa zná. Byl to seriál mého dětství. Originální, vtipný, suprově animovaný a zanechal ve mě určitý dojem. ()

Slavníkovec

Kočko-pes, pso-kočka. Jak je každýmu libo. Každý už ví kde bydlí, co rádí jí, co nemají rádi. Bydlí v krásném domečku na kopci ve tvaru rybí kostry. Jeden miluje to co ten druhý až po krk nesnáší. Nemají se rádi, škárlí se, snaží se být co nejméně závislý na své 2. nedobrovolné polovičce. Přesto si bez sebe nedokážou svůj život představit. Je to přesně jako láska mezi skutečnou kočkou a psem. Prvně by se klidně pozabíjeli, poté dlouhou dobu se zrona v lásce nemají. Chvíli nastává doba kdy jsou pro sebe ničím. A pak se stejně podvolí, a nastane nejupřímnější přátelství jaké může být. ()

Koda

"Ale nám se líbí dělat všechno spolu, viď kóčo?" Tenhle praštěnej seriál prostě miluji. Mrzí mě, že prakticky je z tohoto seriálu rarita v CZ dabingu, jelikož by si zasloužil opětovný návrat do televize. 2 přátelé v jednom, kteří jsou jak dobří kamarádi, tak si spolu navzájem pomáhají. CO? Pomáhají? No to v žádném případě! O tomhle ten seriál právě vůbec není. Každý z těch dvou chce mít vlastní prostor a styl života a pokud ho nedostane, tak se o to musí porvat. Kóča se snaží být inteligentní a brát všechno na lehkou váhu, za to pes je úplně takovej, jak se chová typický pes - furt běží za něčím, ať už je to kost, popelář, maso apod. Častokrát to odnese právě kóča, který musí snášet bolesti způsobené psem při honičce k něčemu, nebo chudák pes někdy přimhouří oko a kocour dostane možnost si od psa na chvíli odpočinout... do té doby, než začne být nuda. V některých ohledech ale často dají hlavu dohromady a oba řeší spoustu problémů, které se jim přihodí - Ať už je to krádež tuřínů, nebo kostí syslem, jak sníst všechno jídlo v restauraci a dalších skvělých příhod. Za mě rozhodně jeden z nejlepších seriálů k pobavení a úplného vypnutí sebe samého. ()

• Přestože postava Lubeho je součástí Greaser Dogs (česky Chuligánů), kteří Kočkopsa nenávidí a jsou obvykle za hlavní antagonisty, sám má matku kočku a otce psa. (Zodd)