Aljak

Čo sa to stalo s Francúzmi, že točia v poslednej dobe samé infantilne a primitívne komédie? Žiadny dôvtip, žiadny inteligentný humor, a namiesto toho len takéto pseudokomediálne pokusy, ktoré nemajú v sebe takmer žiadny feeling. A pritom, námet stretávky po 20 rokoch mal celkovo potenciál, dokonca aj postavy boli zaujímavé, herecké obsadenie fajn, takže určite to nebolo vopred odsúdené na neúspech. To až ten štýl komédie to zakopal kdesi do podpriemerných vôd. ()

Malarkey

Je znát, že tvůrci toho vtipného za sebou moc nemají. Snažili se tu natočit stylovou francouzskou komedii trošku poplatnou dnešní době, kde ani o alkoholické scény nebude nouze, ale výsledek je takovej, že tento film zapadne do podloubí francouzských komedií a odtamtud už ho nikdy nikdo nevytáhne. Možná snad jen v případě, když se někdo bude nudit a náhodně ho v knihovně Netflixu spustí. Jinak není jedinej důvod si sám tento film vyhledat. ()

EvilPhoEniX

Neurážející Francouzská komedie o střetu přátel ze základní školy, kde vtip spočívá v tom, že největší šprt se nechtěně bude vydávat, za největšího grázla třídy, kterého nikdo neviděl 20 let. Díky tomu vzniká řada komických situací a kouká se na film příjemně. Pobaví i nečekaný závěrečný zvrat. Nálož gagů jsem očekával sice větší, ale i tak spokojenost. 65% ()