Vavča

Standartní heist movie s prvky komiky a pár odkazy na Indiana Jonese, prefabrikovaný produkt povyšuje do nadprůměru pár překvapivých situací, ale hlavně herci. Lee Je-hoon jako plenitel hrobek Kang Dong Goo a jeho rag tag team, hlavní ženskou roli skvěle vysekla Shin Hye Sun, jako femma fatale a důstojný protihráč je neocenitelná, její charakter Se Hee je chameleon, doufám, že tuto charismatickou herečku s vyzrálým projevem uvidíme častěji. Pár vtipných momentů tady, napětí ke konci stoupá a z toho ospalého a nic moc zajímavého úvodu se vyklube relativně slušný film. Ale chybí tomu prostě originálnější nápady, větší odpadl, charaktery, technické zpracování jsou ok. ()

EvilPhoEniX

Nebavilo, ale absolutně vůbec. Tradičně pěkný vizuál je i tady samozřejmostí, ale ta odlehčená forma mi zde vůbec nesedla. Jednak jsem film neshledal vůbec vtipným až na jednu scénu, která byla i v traileru, těch "Indiána Jones" prvků je zde tak málo, že je až hanba film považovat za dobrodružný, akce zde téměř není, postavy mě nezajímaly ani napětí na mě nefungovalo. No takhle dlouho jsem se u JK už dlouho netrápil. 2 hvězdy s odřenými uši za řemešlo a za herce, kteří si své odehráli v pořádku, ale jinak jsem rád, že je konec. 3/10. ()