Marze

Je to takové antiTwilight. Tato teen zombie má nízký rozpočet , je neuctivě přihlouplé a trhé a zároveň sladké. Krev teče plynule po většinu stopáže stejně jako vtipy. A není to úplně dlouhé, aby to diváka jako já umořilo. ()

Aceboris

Jake a Amanda obaja bežní študenti jednej strednej školy. Na prvý pohľad by to mohlo tak vyzerať, ale nie je tomu tak. Sú nakazení zákerným vírusom čo z ľudí robí zombíkov, premena na zombika začína so silnejúcim hladom . Po tom čo zabijú a zjedia polovicu svojej triedy musia okamžite vypadnúť . Na miesto prichádza špeciálna jednotka , ktorá je na lovenie zombíkov stvorená . Po dlhej dobe som sa v celku slušne zabavil , správne trafene, akčné , miestami trápne , dobrý mix toho čo si predstavujem keď je v popise aj slovíčko " komédia" . Zaujímavý je aj prenos vírusu , ten sa totiž neprenáša pokusanim ako to je dobrým zvykom , tu trošku povolili fantáziu prenosu . Vírus sa totiž prenáša sexom. V tomto filme sú hlavní hrdinovia ako vlkodlaci , hlad ich síce donúti sa premeniť na krvavú beštiu, ktorá zozerie všetko navôkol , ale pokiaľ sú sýty tak sú to opäť obyčajní ľudia. Zaujímavý pohľad na Zombíkov . Ja som sa pri tomto filme dobre zabavil . Za mňa 6/10 ()