Marta – to je show plná humoru, hudby a rozhovorů s těmi nejznámějšími osobnostmi, o kterých se dozvíte zase něco nového! Populární zpěvačka Marta Jandová se představí ve svém novém pořadu poprvé coby moderátorka. Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. V každém díle přivítá dva hosty, kteří mají něco společného. Může to být profese, stejná záliba nebo schopnost, jeden mohl být pro druhého inspirací nebo je spojuje třeba jejich přátelství. Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Vždy je to něco, co chtěl zkusit, případně si tak ověříme to, co tvrdí. Někdy to ale může být také splněné přání prvního hosta, a díky Martě se seznámí s osobností, se kterou si vždy přál se setkat. Můžete se těšit nejen na zajímavé rozhovory, ale především na show plnou překvapení, spontánní zábavy a hudebních vystoupení – nejen Marty Jandové a její kapely. (TV Prima)

SOLOM.

Marta Jandová coby zpěvačka rozhodně válí víc a sbírá plusové body než coby moderátorka. Její afektovanost je až na samé hranici trapnosti a kvalita jednotlivých dílů záleží na zajímavém výběru hostů a jejich keců…Moc z tohoto pořadu nemám dobrý pocit, párkrát jsem se zasmál ale jinak jen další zbytečnost, která dle mého moc velkou životnost mít nebude a brzy zase zmizí z obrazovky… ()

EddieIron

Takže, pro těch pár zakomplexovaných tydýtů: Marta Jandová je poměrně velká hvězda v Německu, kde jejího tatínka opravdu nikdo nezná. Tudíž za její úspěch Petr Janda fakt nemůže. Druhá věc je to, že první díl byl opravdu špatný, ale Marta avízovala, že není moderátorka, takže jí dám ještě pár šancí. On je taky důležitý výběr hostů a oba pánové z první části rozhodně nejsou moji oblíbenci. Uvidíme, co dál. Jo, a ten song jako znělka je fakt dost děs. ()

filmmovier

Dalo se to. Pořadům typu Všechnopárty a Show Jana Krause to samozřejmě nesahá vůbec nikam, ale pořád je to lepší a zábavnější než Koptashow nebo další žhavá novinka, Talk show Jiřího Ovčáčka. Martu Jandovou mám rád, Ondru B. taky, povídaní bylo celkem fajné a koncept pořadu s živou hudbou a tajnými hosty není vůbec marné. Otázka je, jak dlouho se to udrží - dávám tomu do Vánoc, ovšem mně se to docela líbí, takže budu koukat dál. Jediné, co mně na tom fakt totálně sere, je ta debilní a retardovaná znělka s úchylnou písní, ta se fakt nepovedla. A co teprve to "Miluju tě, Marta". Nejhorší předěl ever. Ale jinak je to fakt relativně koukatelné. 60%. ()

nudlis odpad!

Tvl, další naprosto zbytečná tókšou. Co Jandová a její "hosti" myslej že ještě národu sdělej novýho nebo zábavnýho? A proč si myslej že zrovna u tohodle by se měl divák bavit? Měl jsem o Jandový lepší mínění, ale holt je to jenm dcera Jandy, no. Lepší než on nebude. Než na tohle je zábavnější čumět zhulenej na Vochcáčka se Soukupem, u toho se aspoň člověk zasměje jaký jsou to tupí idioti. ()

playboxguest

Komentáře k příspěvku většinově, možná stejně jako ten můj, nemají hlavu ani patu a jsou ubohé. Ikdyž jsem tu asi dle komentů jediná, kdo kapelu Die Happy a Martu samotnou sleduje celých téměř dvacet let. Marta možná není moderátorka a ničemu to nevadí, protože jako zpěvačka má pramalou konkurenci, ale snaha moderovat se cení, koukatelné to je, prostě si zve přátelé a úspěšnost pořadu je logicky i v hostech, kteří ne každému sednou, ale když mě hosti nezajímají, tak se přece na talk show koukat nebudu. V Krausovi si taky vybírám podle hostů, jestli se budu dívat, nebo ne. Úvodní znělka je každopádně super, přesně v duchu alba Barvy, a že jí dělá křoví stejná parta muzikantů jako na turné taky. Zvuková kvalita nic moc, ale za to může spíš prima. Pořad je v plínkách a může se jen zlepšit, neříkám že někdy dosáhne kvality divácky úspěšných talk show, ale fanoušek Marty se na to podívá rád, protože je v pořadu alespoň sama sebou, přátelská, lidská a srdečná, a na rozdíl od jiných moderátorů, kteří žijí před kamerou alternativní život, díky za to. Komentáře o tom, jak je protlačená do showbyznysu díky slavnému tátovi pobavily, jen je díky nim bohužel k mému smutku vidět, že si to tu někteří experti začínají čím dál více plést s facebookem, kde je každý trouba na všechno expert, aniž by si cokoli k tomu, co komentuje, zjistil. ()

• Marta Jandová na nabídku moderovat svou vlastní talk show kývla prý proto, že si chce vyzkoušet co nejvíce věcí, které jí život nabídne. Zároveň zdůraznila, že k moderování přistupuje s velkým respektem. „Já nejsem moderátorka, ale zpěvačka. A tak se i snažím svoji show moderovat. Prostě nehrát si na moderátorku, ale dělat to jako obyčejná holka,“ uvedla. [Zdroj: Super.cz] (Duoscop)