Samantha Walkerová je majitelkou ranče v Bighornu v Montaně, který její rodina vlastní už několik generací. Bohužel ona ho po otci zdědila silně zadlužený. Ranč o 2500 akrech s nádhernými výhledy – a s tříměsíční prodlevou splátky hypotéky – padl do oka newyorské rodinné firmě Belmont Corporation, která chystá fúzi s velkou společností Global Enterprises: ráda by se ho zmocnila a vybudovala tu turistický rezort. Richard Belmont, mladý ředitel Belmont Corp., si je jistý, že dokáže majitelku přesvědčit, aby ranč prodala. Vydává se do Montany osobně a přistane se svou helikoptérou v Bighornu právě v ten den, kdy se ranvej polního letiště zavírá kvůli opravám – a vyslouží si tak u místních přezdívku "uvízlý pilot". Sam zvažuje všechny své možnosti, a proto souhlasí, že se s Belmontem sejde a zváží jeho nabídku. Má ale i vlastní, ambicióznější plán: přebudovat ranč na ubytovací zařízení s kovbojskými atrakcemi pro turisty – jenže i na to jí chybí potřebný kapitál. Richard "ztroskotal" v Bighornu právě v době, kdy se tu koná letní festival, a tak je jediný hotel plně obsazen. Sam ho tedy pozve, aby se ubytoval na ranči, a v několika příštích dnech mu ukazuje okolí a seznámí ho i s chodem ranče, který zajišťuje sympatický manželský pár Buck a Catherine, rodiče roztomilé malé Annie, která se s Richardem rychle spřátelí. Na Richarda zapůsobí nádherná krajina a pomalé životní tempo, tak odlišné od New Yorku, Sam se s ním během těch několika dní spřátelí a doufá, že pochopí, jak je pro ni ranč důležitý... (TV Nova)

Rian_witcher

Erin Krakow si střihla další ze svých hallmarkovských rolí. Znovu klasika kde hraje hlavní roli spíše krásná příroda a romantika, než samotní herci. ()

Likan7

Co čekat od Hallmarku. Stále mě fascinuje, jak jeden a ten samý příběh už létě recyklují a přicházejí s tím stále dokola. A stále se najdou tací, kteří si to pustí. Třeba já, žejo :) Ranč pro dva můžete vidět 5 minut a víte o co tam půjde, co se tam stane a jak to skončí. A ono to překvapivě přesně tak bude. Tentokrát v prostředí divoké Montany. ()

Apanatschi

Taká tradičná trojhviezdičková hallmarková klasika - ale pridávam polhviezdu za roztomilú malú Aničku a polhviezdu za kovbojský kódex a celkovo taký zane-greyovský motív, ako človek z NY nájde na Západe sám seba. ()

Kloboucek75

Jaký hovado překládá názvy filmů ? když jsem žil 10 v Británii a začal jsem mluvit v práci  s Angličany o filmech byl jsem vždycky mimo! páč jsem znal jen Český názvy filmů .Nesmyslný překlady názvy filmů nedává smysl. Proč tento film nepřeložil jako letní romance ? ()