Talk show Jiřího Ovčáčka

(relácia)
Talk-show
Česko, 2019, 40 min

Jiří Ovčáček v roli, v jaké ho neznáte. Nenechte si ujít neotřelou diskuzi s významnými hosty. (TV Barrandov)

Ajfist odpad!

Ovčáček konečně dostal na přímluvu jeho guru Miloše prostor ukázat svou nezměrnou blbost v televizi.Jak se dalo očekávat tzv. show je jen zoufalost,která do této stupidní televize,kde není vlastně co sledovat,protože 80% z vysílacího času zabírají sebestředné hovadismy Jaromíra Soukupa,který jen dokazuje,že vybouchaná palice k sobě přitahuje další megablby typu Ovčáček patří.Divím se jen,že tohohle zbytečného potrata ještě někdo neutratil.Prostě na Tv Barrandov se ukazuje plejáda naprosto zbytečných,neužitečných a postradatelných hlupáků co mají bohužel o sobě vysoké mínění.Důkaz,že blbec si svou blbost neuvědomuje. ()

knihovna

Viděl jsem kus na you tube, protože na Barrandovu za to chtějí platit(!) a tam byl pod videem krásný komentář od uživatele Lokiase, který si dovolím použít: Jsem si to pustil, ale přišla máma, tak jsem tam rychle hodil porno..Lépe bych to nenapsal. Odpad dávat nebudu, už je jich tu dost. Jestli to pan Ovčáček myslí vážně, tak je mi ho spíše líto. ()

RedEagleSK

Inu s nehynoucím pobavením sleduju politicky korektní neobolševické promultikulti pseudointelektuální sluníčkáře jak zde prskají nad tímhle (ne)pořadem, a můj burácející smích cez slzy slyší i moje hluchoněmá souseda Erža 10 pater pode mnou, přičemž se směju tak hlasitě až ji ze stropu padá omítka přímo do talíře s prošlým maďarským gulášem. Tož do piči směju se moc, páč neexistuje blažěnější pocit než to, vidět tyhle sviňe a lidský odpad prskat vztekat se a zatínat pěstičkama. Ale teď se moji drazí pičusové a rytíři řádu svaté aktivistky Grety Downsyndromové decentně zaměříme k mému hodnocení samotného pořadu. Začnu poněkud rozmáchle a téměř biblicky, dyť proč ne do piči dyť jsem tady mezi samími Pražskými intelektuáli tak co se budu intelektuálně omezovat boha jeho. Již od stvoření světa nás všechny búh v blíže nespecifikované slabé chvíli obštastnil specifickou sortou lidí, kteří mají přívlastek ,,užiteční,, Bohužel né užiteční v tom pravém slova smyslu. Jedná se o užitečné idioty, kteří ač jsou idioti, jsou mimořádně houževňatí čímž zdárně ničí životy mnoha lidem. Jiří Čivava je člověk který také patří do sorty užitečných lidí, jenomže to není užitečný idiot ale užitečný buzerant. Jiří je roztomilý bezpáteřní človíček který by pro peníze klidně i svou mámu udal gestapu a jěště si mnul ruce že zabil dvě muchy jednou ranou, páč získal její zlatý zuby a ještě k tomu celou skřín plnou jejího spodního prádla. Jiřímu skutečnost že má rád čuráky ve všech svých otvorech nebrání v tom, aby ďělal mluvčího největšímu homofobovi v zemi s největší homofobní voličskou základnou, která kdyby mohla všechny buzeranty by rituálně popravila na pražském hradě za rytmického zpěvu ruské hymny a tancování kozáčku. S tímhle vším ale ptákocuc Jiří nemá žádný problém. Ano Jiří je buzna jako řemen a všichni se roztomile tváří že o tom neví. V Zemanově hradě se tváří že o tom neví, zdejší liberálni proLGBT pičusové na csfd se tváří že o tom neví, v TV Buranov se všichni tváří že o tom neví, a nakonec i Jiřího neopíchaní bigotní hosté v pořadu, kteří jsou neraz těžcí homofobové se tváří že o tom neví. Politický korektní pičusové na csfd Jiřímu vyčítají vše možné i nemožné zatímco tuhle zásadní skutečnost roztomile opomínají a zamlčují, páč by tím byli sami proti sobě,a své spičené ideologii..roztomilé. Jiří Čivava v upnutém staromódním obleku přiškrcený svou kravatou s pičuskama na očích je tragikomickou karikaturou své doby, za peníze udělá zcela vše, stejně tak, jako nebetyčné kurvy..teda pardon moderátorky nejobjektivnější spravodajské televize v celém vesmíru a přilehlých galaxiích a hvězdokupách, v české televizi. Najednou jsme tak neblahými svědky jak v českém masmediálním prostoru proti sobě stojí dvě ohyzdné propagandistické agitační ideologicky vyhraněné zrúdné televize. Na jedné straně TV Buranov se svou homofobni bigotní proruskou fanoušskouskou základnou, a na druhé straně neomarxistická neobolševická promultikulti LGBT ČT se svými věrnými zástupy fanatických pseudointelektuálních sluníčkářú a lepšolidí. Při sledování obou fekál televizí člověku tečou rudé slzy. Komu fandit? Sledovat obě televize je stejně osvěžující a příjemné jako se brodit sračkami. Tož komu fandit to je otázka života a smrti i pro takového brilantního a beznadějnýho intelektuála jako jsem já, páč jedni by nás chtěli připojit k Rusku a rituálně upálit na hranici každého kto se něčím odlišuje od davu, a ti druzí kokotové by nám nejraději dali v rámci nového světového policejního státu sledovací čip do prdele, změnili nám pohlaví přikázali nám co si máme myslet co máme žrát kolik negru a arabu si mame adoptovat a na čem máme v ramci ekologie jezdit. Holt žijeme v těžké době moji drazí pičusové, stejně těžké, jako je težké sledovat Self Show Jiřího Čivavi. Dávam jednu hvězdu + další čtyři za to že tenhle pořad dokázal nasrat naše spoluobčany kterým se při pohledu na jaromíra Soukupa sježí chlpy na varlatech, a kteří kvůli tomuto pořadu upadají do intelektuálního komatu a kteří se nedají nazvat ničím jiným než li lidským odpadem. () (menej) (viac)

numan

Milí havloidní Kund(er)ové! Jelikož jste z hodnocení TV pořadu opět udělali ideologickou exhibici chudých duchem, i já se přidávám se svým hodnocením, aniž bych viděl jedinou minutu. Jen tak - z principu. F*** EU, F*** Merkel a všechny sluníčkáře poslat do Afriky, ať konečně přestanou prudit tady a pomáhaj tam, kde je to opravdu potřeba. Amen. ()

Wayne odpad!

Panu Ovčáčkovi děkuji, protože už nějakou dobu nemám čas na čsfd chodit, ale tento mluvčí, intelektuál, génius, vtipálek a nyní moderátor je natolik inspirativní, že jsem mu to chtěl sdělit alespoň touto cestou. Zemanovo prasátko vysílá z televize tak silné vlny, že se ve mně rodila schopnost mluvit čínsky. Zvracel jsem pouze dvanáctkrát a sledoval celých dvanáct minut. ()