Jerry Seinfeld: 'I'm Telling You for the Last Time'

(relácia)
všetky plagáty

P1tr

Senfeldův sitcom je dnes již legendární a jeho teoretické zkoumání a hovory o principech komedie jsou vtahující a přesné, proto je velice zvláštní, že jeho vlastní standup vystoupení, navíc složené z jeho "best of" není ničím extra. Pár povedených kousků se samozřejmě najde, ale většina vtipů je nevýrazná a proste propluje bez většího povšimnutí. Ačkoliv je Seinfeldova osobnost celkem sympatická, bohužel se mu to nepodaří na pódiu dostatečně prodat ani přes jasné sebevědomí a neoprávněnou přehnanou důvěru ve svůj materiál. ()

jednaveta

Poslední salva nejlepších seinfeldovských stand up fláků před stáhnutím se do ústraní: "Dostihy", "Supermarket", "Mléko", "Wanted" a spousta dalších. ()

Fifer

Krátké skeče ze seriálu Seinfeld jsou daleko vtipnější. Tenhle výběr materiálu je o poznání slabší, ale najdou se tam dobré kousky. ()

Maximilianus

Skvelé vystúpenie, ktoré nám ukazuje Jerryho Seinfelda tak, ako si ho pamätáme zo záveru seriálu. Pripadalo mi to ako vyše hodinu dlhá úvodná scénka z prvých sérií. Len bohužiaľ nenásledoval žiaden diel. Inak Jerry opäť trefný a vtipný. 7,9/10. ()