Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Melies

6 / 10 Elizabeth Hurlely ako satanáš?! Oh yeah, baby! Ak je to skutočne tak, tak sa len potvrdilo motto, ktoré mal môj maturitný ročník na table: "V nebi je síce lepší vzduch, ale v pekle je lepšia spoločnosť." A čo sa filmu týka, nie je to práve najoriginálnejšia komédia, ale čert (alebo čertica?) to ber - nudiť sa počas jeho sledovania určite nebudete, povinný happy-end vás presvedčí o tom, že úprimná láska hory prenáša, a navyše sa aj zasmejete. To však nič nemení na fakte, že (po)hlavnou rozkošou je práve diabolsky krásna Elizabeth - vďaka bohu za ňu! ()

Shit

Správnej ňouma Branden Fraser, zatraceně sexy ďáblice Elizabeth Hurley a zábavnej příběh o upsání svojí duše za 7 jakýchkoliv přání. Prostě taková pohodová bavící komedie, která se dá zkouknout klidně i víckrát ()

flanker.27

Asi bych šel na rande spíš s ďáblicí než s tou fuchtlí. První Elliotovy alter ega byly docela slušný a nápaditý (zvlášť ten narkobaron, citlivej hoch a rozhovor s basketbalistou), ale postupně to bohužel ztratilo šťávu a nevim, proč tam musel bejt zase politicky korektně zapracovanej bůh. Škoda, pár nápadů bylo dobrejch, viz vejš, ale hlavně nápad na obsazení E. Hurley. ()

gudaulin

Když jsem tuhle komedii viděl poprvé, celkem jsem se bavil, ale otevřeně řečeno především díky po čertech půvabné Elizabeth Hurley, než kvůli kvalitě scénáře a hereckým výkonům. Navíc jsem měl od té doby možnost sledovat původní zpracování a toto srovnání pro remake vůbec nedopadlo dobře. Rozdíl dělá poctivé dvě hvězdičky. Původní verze stála na velmi dobrém herectví a kvalitním scénáři s vtipnými dialogy britského střihu. Smlouva s ďáblem staví vedle sexy oblečků Elizabeth a jejím zvýrazněném poprsí na řadě gagů, z nichž některé nejsou nosné a především řada je předvídatelných. Na americkou komedii ještě pořád lehký nadprůměr, ale vzpomínky na půvadní film se nedokážu zbavit. Celkový dojem 50 %. ()

Gilmour93

Citlivý, úspěšný, bohatý, šarmantní, patřičně vybavený - toť ženský mýtus ideálního muže, který pokud splňuje výše uvedené, tak je obvykle ženatý, nebo gay, nebo obojí.. To muži tak nároční nejsou a k naplnění ideálu jim evidentně stačí Alžběta H. v ďábelských převlečcích - nebudu si na nic hrát a přidávám se do řady.. Nemohu se zbavit dojmu, že vkusný bavič Ramis z toho mohl vytěžit mnohem víc a Fraser je už v podobných rolích dobrosrdečných ňoumů okoukaný, nicméně jeho rezavé alter ego přecitlivěle plačící při západu slunce mělo něco do sebe. Lima se tu podivuje, že Hugh Grant zahnul někomu takovému, jako je Liz Hurley - asi to bude tím, že na zadním sedadle auta odmítala dělat ústy to, co za 60 doláčů hravě zvládne šlápota s pysky koně Převalského.. ()

Hal_Moore

Dlouho, předlouho jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Smlouva s ďáblem je příjemná, dokonce i vtipná (což poslední dobou u komedií postrádám) komedie. Fraser je vtipný jen polovinu filmu (kolumbijský drogový boss byl parádní - Já umím španělsky.. ;; No skvělé, teď mluvím i rusky. Vtipný byl už jen jako basketbalista se svým číslem 110. Elizabeth Hurley je ďáblice snad i ve skutečném životě a Frasera zastínila kde se dalo. Zápletka je sice nepříliš originální, za to natočena je dobře. Až na ten konec, kde je krásně vidět, že scénáristům došly nápady. Jak při počítání zbývajících přání, tak při konečném zúčtování. Fraserovi sluší komedie typu Král džungle, tohle se mu vážně nepovedlo. Tak jsem nakonec zvolil průměr. ()

Aluska88

Velmi humorná komedie s ďábelsky krásnou Elizabeth Hurley coby zlomyslnou Ďáblicí a opět komediálně nadaný Brendan Fraser coby přihlouplý chlapík s dobrým srdcem, který očekává, že podepsáním jisté smlouvy se mu splní všechna přání. Jenže ďábel nedává nic zadarmo a tento je navíc ještě ke všemu žena, a to pěkně mazaná. ()

genetique

Neviem koho to bol prozaický nápad, ale tento film mám púšťali v originálnom znení na hodinách angličtiny na gympli asi päťkrát a ja som z neho (okrem dementných, domyslených situácií a Elizabeth Hurley) nemal prakticky nič. Po opätovnom zhliadnutí s dabingom, keď som vlastne scény s Elliotovými nevydarenými želaniami poznal naspamäť, som z neho už taký zážitok nemal, čo je škoda. A to som pritom predtým nevidel ani originál. 65%. ()

Eliott

Film postavený v podstatě jen okolo výstřelků Elizabeth Hurley, která je zde prostě ďábelská. Příběh je zaměřený na vývoj charakteru a posílení osobnosti ustrašeného a velice divného Elliota (neplést se mnou :D). V každém případě jde o velice zajímavé dílo, které je přirozeně vtipné a není tak předvídatelné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jedna z komedií kterou můžete vidět opakovaně a neomrzí. 85% ()

berg.12

Je fakt, že ďábla bych si představoval o něco inteligentnějšího a s jistým hereckým talentem, ale ten zbytek by mu zhruba odpovídal. Ale jinak mě ty Fraserovy kreace vážně neskutečně baví. Nebýt toho konce, je hodnocení jisto-jistě vyšší. ()

viperblade

Pekelně vtipná komedie s kočkou Elizabeth Hurley (jestli je ďábel žena a vypadá z poloviny tak dobře jako ona, tak chci do pekla :-)) a skvělým Brendanem Fraserem. Jednotlivé proměny mě neskutečně bavily ("Ať už ta pitomá koule konečně zapadne!") škoda, že v závěru film nehorázně ztrácí a konec je předvídatelný. Na druhou stranu je to komedie, takže přimhouřím oči a dám tomu 4 hvězdy. P. S. Není moc filmů, kde uvidíte Boha jako kouřícího černocha... :-) ()

castor

Takové nijaké.. plytké.. prchavé.. přitom námětově to nevypadalo vůbec zle. Nejednou proklepnutý Harold Ramis už měl lepší dny.. Elizabeth Hurley nicméně leccos vynahradí!! ()

MM_Ramone

Harold Ramis, okrem toho, že bol jedným z členov teamu „Krotiteľov duchov“, je aj pomerne úspešný režisér. U mňa zatiaľ najviac zabodoval snímkom „Na Hromnice o den více“. Ale mám rád aj túto jeho „Zmluvu s diablom“. Nenáročná, mysteriózna komédia, v ktorej veľmi dobre stvárnil hlavnú mužskú úlohu Brendan Fraser. Zahral si tu nepriebojného dobráka Elliota, ktorý neuvážene podpíše kontrakt s všemocnou sexi diablicou. Tú zahrala Liz Hurley. Jeho priania sa mu síce vyplnia, ale zakaždým to pre neho skončí katastrofou. Nech si želá hoci čo, vždy sa to obráti proti nemu. „Zmluva s diablom“ nikdy nie je výhodný kšeft. *** ()

freddy

Tak tohle bylo přinejmenším zajímavé. Brendar Fraser dokazuje, že má komediální talent a tahle role mu opravdu sedla. A samozřejmě jako chlap, který se rád podívá na hezkou ženu, se nemohu nezmínit o uchvacující Elizabeth Hurley, která by k podpisu smlouvy zlákala i mě. Ve všech scénách byla naprosto uchvacující a už jen kvůli ní stálo za to se na ten film podívat. Jednoznačně zde zastiňuje všechny a vše, a to jsem tuto herečku dosud neznal. Asi to budu muset dohnat. Ale zpátky k filmu. Byly zde velmi vtipné momenty, zasmál jsem se mnohokrát a film mě pobavil. A to dokonce nadprůměrně pobavil. Tahle komedie je prostě skvělá, a já dávám čtyři hvězdičky. ()

sepp

Je to sranda a E.Hurley vypada v celym filmu fak tsexy, presto se mi to zda nejak nedotazene - mohlo to byt vic promyslene, ale i tak kvalitni komedie. ()

Fiftis

Veľmi pekne natočená komédia o siedmich splnených prianí, ktorá zas neboli tak dokonalé, ako si ich majiteľ prial. Je to celkom sranda a nuda tu určite nieje. Dosť sa mi páčil Brendan Fraser v hlavnej úlohe a samozrejme Elizabeth Hurley v najlepších rokoch. Zahviezdil aj Paul Adelstein. Túto komédiu radím veľmi vysoko a zaručujem veľkú zábavu. ()