Tosim

S překvapením zjišťuju, že mi pomalý a dějem obzvlášť nenabitý seriál nakonec začíná dost vyhovovat. Těžko říct, zda mají tvůrci celé vyprávění rozfázované, nebo plánují každou řadu zvlášť, člověk si ani nemusí přesněji pamatovat předchozí peripetie, prostě jenom "padne" znovu do příběhu a nijak zvlášť to nevadí. Pokud se ale počítá s nějakou skutečnou pointou, měla by, myslím si, přijít co nejdřív. 70%, jako doposud. ()

Mamutol odpad!

Opět platí to, že si stačí pustit první a poslední díl. Nic se nedozvíme, nic není vysvětleno. Hysterka Lauren Ambrose je opět nekoukatelná. Pokud jsem dal druhé sérii jednu hvězdu, tak tady dávám odpad. ()

Rockerman

Tak nám ta mysterie, to tajemno trochu vyšumělo. Zůstalo několik konstant. Leanne dokáže nějakým záhadným způsobem měnit děj ke svému prospěchu a jako potrestání některých nepěkně se chovajících lidí. Tři top scény: nehody s prstíčkem, Isabella a samozřejmě poslední scéna, rovněž nehoda. Jinak dost nuda a nastavovaná kaše. Celou dobu jsem čekal, kdy a kdo bude tím, jenž řekne Dorothy (mimochodem její vytřeštěné oči a celková nesnesitelnost je další konstantní věc) krutou pravdu, ale nedočkal jsem se. O čem bude závěrečná série to je tedy vzhledem poslední scéně, záhada! ()

M.i.k.e

pro třetí řadu platí prakticky to samé co pro dvojku. Celé je to pořád divné a bizarní a střídá nudu a momenty, které jsou slušně atmosferické a kdyby dílů byla půlka nic moc by se nezměnilo.Finále každopádně velmi slušně navnadilo na další sérii, která vypadá že bude mít velký potenciál. Nezbývá než věřit, že zvůrci vědí kam chtějí dojít...65% ()