AffectedFace

O něco lepší, než první nudná série. Dave Bautista je fakt badass, jeho projevy a souboje mě opravdu bavily (ale bylo jich fakt málo), zbytek vedlejších postav opět nudí. Děj se v podstatě nikam neposunul, opět se jedná v některých epizodách jenom o nudné cestování krajinou. Choreo opět perfektní, souboje parádně vygradované a správně brutální, ale to je všechno, nic jiného mě nezaujalo. LGBT propagace zase dosáhla svého a moje natěšení na 3 sérii dost upadlo. Královna svržena, Dave mrtvej, no uvidíme, co bude dál. Některé epizody působí až moc fillerově a zbytečně, seriálu by neuškodilo zkrácení na šest dílů. Nebýt finální epizody, která snad jako jediná nejvíc vynikne, dal bych tři hvězdy, takhle je to za čtyři slabší. ()

Eliott

Druhá série se již nese v úplně jiném duchu než ta první. Plna akce, překvapení a pletich tak naplnila mé všemožné představy a nemohu jinak než ohodnotit plným počtem. Skutečně jsem nečekal, že režie ukočíruje všechny rozmanité příběhové linie do takové míry, až k naprosto bezchybnému konci. PS: Souboje ve filmech a seriálem pro mne v mnoha případech již zevšedněly, ale zdejší způsob, je tak nápaditý, že bych si je nejraději přehrál všechny scény ještě jednou od začátku. ()

Lachtaan

Děje se to fakticky málokdy, ale i samozvané vlajkové lodi Apple TV+ se s druhou řadou povedlo předčít tu první a já se několikrát přichytal, že tenhle seroš vyloženě hltám. Sice mi sloužil zejména jako výplň cest ze školy a téměř žádný díl jsem si nevychutnal na větší obrazovce než té na mobilu, bavil jsem se skoro u všech epizod, obliboval si postavy a netrpělivě čekal, k čemu dojde v následujícím momentě. Sylvia Hoeks je jedním z nejslizštějších záporáků za poslední desítku mnou viděných seriálů a já nutně potřebuju dojít k momentu, kdy dojde k nějakému zadostiučinění. [viděno na Apple TV+] ()

kenkaku

Oproti první řadě přibylo krve (což vypadá dobře), bohužel veškerá negativa zůstala. Otřesný casting (mladšího bratra hraje o deset let starší herec) a zcela trapné dějově zvraty (bodná zranění už nejsou co bývala) a samozřejmě naprosto zbytečná vata a drama pro drama (ano opět tu máme odvrácení smrti poslední vteřině a hrozby, vteřinu před koncem epizody co nikdy hrozby nejsou). Díky tomu jsou jednotlivé epizody obrovsky nevyvážené a působí komicky v místech, kde humor plánovaný nebyl. Více u jednotlivých epizod. ()

elanius

Dobrá séria, podľa mňa lepšia ako prvá. Dave Bautista bol bohovský kauf a je to práve on ktorý dal druhej sérii poriadny šmrnc. Čo fungovalo v prvej sérii zostalo, škoda ale, tešil som sa na väčšie využitie modernej technológie. Záver napovedá že sa dočkáme konečne. Fight Babu a Eda bol lepší ako epický battle a ku koncu posledného dielu sme sa bohužiaľ dockali aj zbytočností a nelogickosti. Trochu sa obávam tretej série, uvidíme. (8/10) ()

• V epizodě zazní píseň „Ruby Tuesday“ od Chelsea Russell. (Duoscop)