Baba se i se svou skupinou vydává do Pennsy nebezpečnou zkratkou přes nížinu. Maghra a Tamacti Jun odhalí něco děsivého. (Apple TV+)

LachtanShows

Zpočátku série jsem se necítil jinak než v řadách předchozích, postupem času se na mě ale nakupil pocit, že tenhle seriál mě fakt baví každým svým coulem a že jsem mu ochoten odpouštět i mírné logické lapsy. A že tu zdejší akci fakticky můžu! ()

aR3Zz

Velmi zajímavý díl. Bohužel se opět objevuje známý neduh série - jakmile se začne skákat z dějových linek nebo něco vysvětlovat, vznikají nelogické trhliny. Jak mohla Sibeth znát pozici bomb v pochodu?! Chápu, že to scénáristé potřebovali, ale prostě je to ne-uvěřitelné. A je mi líto konce jedné sympatické postavy... ()

kenkaku

A už je to zase tady. Scénář si plácá na sebe různé situace, kdy přechody mezi nimi nedávají naprosto smysl (ano, jsou vyloženě retardované). Ropucha přesně ví kde je “náklad” (a že vůbec nějaký je a jede) a samozřejmě má potenciál ho převzít!? Nosatici unesou, Lesbawa ji zachrání a najednou je unesená ona! A kam zmizela zachráněná Nosatka? Ona vůbec mizí nějak často (kdy jí je třeba najednou není). Celou epizodu je úplně k prdu. Čas a prostor funguje pro různé postavy jinak (jak se to hodí scénáři). Jediné co zasluhuje pozornost je myšlenka s kanibalismem. ()

tomik99

Tahle řada je rozhodně nejslabší, nejméně buduje celý svět See a vizuálně je nudná. Nezachrání to ani lidi-zombíci přidáni na poslední chvíli. Jednak je tato epizoda úplně jasným fillerem, na druhou moc nedává smysl. Ten, kdo nabídne rychlejší cestu, si uvědomuje nebezpečí a pak je to ten, kdo přijde i o život. Tahle řada je jak vycucaná z prstu a spojenectví záporáků mi vůbec nedává smysl po to všem, co se mezi stranami stalo v sezónách minulých. ()