Patová situace u Domu osvícení vyústí v krvavý střet mezi Babovou skupinou a Tormadovými vojáky. (Apple TV+)

tomik99

Já tak nemám rád, když se do rádoby „středověkého“ seriálu míchají dnešní zbraně. Zápletka s bombami a klasickými devítkami mě teda hrozně nebaví. Rád bych prozkoumával současnou kulturu, svět, návyky slepých tak, jak tomu bylo v předchozích řadách. Tohle je jen jedna vleklá nuda a pár dobře natočených akčních scén to moc nezachrání. ()

warrenur

To radio mohlo byt velmi dobre vyuzitelne... a Haniwa ho necha len tak roztrepat. :) A este sa necha i obklucit...wtf?! Jo no, chceli nas ohromit pouzitim "rucnej zbrane". :) Par koridorovych bitiek a brutalnych zabiti...samozrejme, ze kvoli scenaru sa "vajicka" neznicili, ale prenechali protivnikovi. Meh. Nuz a ten uvod...ono, vidim tam paralelu i v sucasnom svete. Cim hlasnejsie zjavne blbosti a hoaxy niekto vo vedeni krici, tym viac hlupakov a fascinovaneho plebsu k sebe pritahuje. Ako tvrdim uz dlho, sialena sestricka nakoniec bude posledna zijuca na planete. ()

kenkaku

Nebýt toho retardovaného projevu před titulky a faktu, že je zcela zbytečně (pod rouškou absence fantazie jak by scénář mohl jinak pokračovat) nechali odjet s “nákladem”, bylo by to na plný počet. Dvousečné je to vypálení knihovny, nicméně pochopitelné. ()

• V epizodě zazní píseň „Welcome To The Jungle“ od Guns N' Roses. (Duoscop)