Tormada představuje Trojúhelníku svou novou zbraň. Baba stojí v čele skupiny, která míří do Domu osvícení zničit Tormadův arzenál. (Apple TV+)

kenkaku odpad!

Tak tohle tak ne. Nejenže neuběhlo ani 4 minuty a scénář předvedl první lobotomii, retardace pokračovala celou linii ropuchy (celý život dostávala jídlo pod nos a na pohodu dá orientaci v vele a přežití - včetně souboje s chřestýšem!!!???) a ještě vše korunovala tím závěrem. Veškeré dění na “jiných frontách” to komplet degradovalo. ()

aR3Zz

Pomalejší, politicky laděný díl, a to není šálek mého čaje. Sice na nás vybafly dva nemalé dějové zvraty, ale napětí a akci předchozích dílů mi to nevynahradilo. Navíc už i mi lezou na nervy do očí bijící logické kraviny - myšlenka celého seriálu je "vidomí mezi slepými", ale scénáristům to zřejmě nedošlo ani ve třetí sérii. Nyní "utíká" slepá Sibeth a honí ji slepí strážci se psy. Priorita čísla jedna! Ale kde jsou v tu chvíli vidomé děti, které by ji viděly na sto honů? I zraněnému Kofunovi by stačilo si sednout nad bránu a hlídat ji... Nehledě na to, že Paya je městečko malé. Škoda mluvit. A to netušíte, jaké další nesmysly vám dějová linka Sibeth v tomto díle přinese... ()

Eliott

Tak se nám seriálové hlouposti pomalu ale jistě hromadí, rychlé cestování na způsob počítačových her bylo právě odemčeno a vůbec, vnímám teď velmi silně výstražné signály slábnoucího scénáře. Jedinou silnou stránkou zůstávají skvěle provedené akční scény, ale i tak už se v určitých pasážích šíleně nudím. Potenciál, jakožto celku v této zatím nejslabší sérii stále vidím, ale nedovedu si představit že bych podstoupil i další sezónu. PS: Sibeth a její plot armor už mi začíná lézt na nervy. Aneb nikdy pořádně nevystrčila nos z paláce a teď náhle se v ní probudilo nové dobrodružné , díky čemuž předvede nejroztodivnější kousky v divočině i mimo ni. Závěr epizody pro mne kompletně zabila a dost mne tím otrávila (rozhodně více než had ji 😆). ()

tomik99

Sibeth je postava, která již měla dávno zemřít. Mrzí mě, že stále přešlapujeme na místě. Vypravěčsky seriálu stále moc není co vytknout, jen je znatelné, že celá třetí série působí chuději a neprohlubuje svět See. To, co skvěle dokázaly první dvě řady, tak tato sezóna nezvládá. Temné scény, kde nic není vidět, šeď, ohrané lesy a kulisy z minulých let. Bohužel se staví na konfliktu dvou starých uskupení, i když válka proběhla již minulou sezónu. ()