Wren přijíždí do Pennsy a předává informace o Tormadově plánu. Tamacti Jun se ještě jednou pokouší zarazit vzpouru věrostrážců. (Apple TV+)

tomik99

Už by se to chtělo hnout z místa. Fanatici by měli být vyřešení již v tomto díle, aby se děj zase pohnul o kousek dál a my poznali Královnu jak bude nyní vládnout a jak na to bude reactovat Tamacti Jun. Místo toho se ale sálodlouze kecá a polovina řady opět pryč. Závěrečná scéna opět navnadí. Něco této sérii chybí. ()

mirakom

Slabou stránkou téhle série začíná být to, že se už neobjevuje nic moc nového z tohodle postapokaliptického světa, jako v předchozích sériích nové místa, zvyklosti, kmeny, vícero nových postav atp. Co se týče právě postav, tak mě těší herci z mé oblíbené SGA, ale štve mě hloupý Kofun a stále přežívající Sibeth, která dle mě již mělá být dávno po smrti. || 7/10 ()

warrenur

"Must be one-hell-of-a-cock". :) Heh, asi prve pozitivum tejto epizode je tato vtipna Timacti-ho poznamka na adresu Harlan-a a jeho "vyjednavajuceho vtaka". Druhe, bolo ironicke zamrucanie ochrankyne "Mrhhhhh, thank you, Charlotte" "You're welcome Baba Vos". Nuz a tretie bolo milucke prehovaranie du duse synakovi, o com je otcovstvo. Zaverecna tretina opat naplno ukazala to, co je zrejme uz niekolko epizod a da sa povedat i predoslu seriu. Ze totiz Sibeth vsetkych prezije. Viac ako tato hlupy linia ma irituje to, ze tvorcovia pokladaju za hlupakov divakov serialu. Linie, ktore ma v tomto seriali zaujimaju sa postupne redukuju, co je skoda. ()

aR3Zz

Stále velmi zajímavé, poutavé a strhující. Děj má spád, jen je zde spousta nelogických faktů a záseků, které musí nejednoho neskutečně rozčilovat. Mi osobně se je daří vcelku úspěšně přecházet, ikdyž si je plně uvědomuji. Pár těch do očí bijících: Když se někdo/něco hledá ve světě slepých, proč na to nepoužít toho, kdo vidí?! Cestování zřejmě pomocí teleportu. Haniva poučuje, ale ani jednou nebyla za malým mimčem, aby náhodou neodhalila pravdu? Atd. Ale jak jsem řekl, tohle odpouštím, protože tempo, zápletky i zpracování jsou úžasné. ()

kenkaku

Idiocie (a nuda) se nám vrátila do Zraku v plné síle v čele s megaretardem Kokot-funem. Opravdu větší logický kolaps v uvažování jsem už dlouho neviděl. Navíc jediné logické kroky v akci “hledáme ropuchu” = zapojit toho co vidí neproběhlo. Lezbo-pipka se stará o všechno možné, jen ne o to kde by byla užitečná (třeba ani jednou se ještě nešla podívat na Kokot-fungova syna, protože jeho slepota je stále obří tajemství). Nemluvě o jejím zapojení do hledání našeho Houdiniho. To samé nosatice. Neslíbila náhodou někomu zachránit rodinu? Místo toho fňuká u krbu a dělá hovno. ()