Po otřesné ztrátě se Baba vydává do Pennsy varovat svou rodinu. Maghra zvažuje další osud věrostrážců. Wren podnikne troufalý útěk. (Apple TV+)

kenkaku

Jak jsem si slíbil, pokud se seriál nevzpamatuje, budu přísnější. Jako opravdu ropucha zase vyvázne? A takhle trapně “kde se vzala, tu se vzala, fuč?” Potom ty zvraty opírající se o to, že nikdo nic neslyší a tak neřeší? Dost mi taky hnula žlučí další (klikat na vlastní nebezpečí) smrt, která zavání vrcholem idiocie (v budoucím ději). Nicméně jako vrchol považuji chování toho mamlase Kofuna. Jako on zjistil, že dítě nevidí = není jeho a nikomu nic neřekne? Sorry za spoiler, ale tohle už bylo opravdu moc. ()

LachtanShows

Jasonu Momoovi asi nikdy nepadne žádná role tak ušitá jako právě Baba Voss, ani mnohem věhlasnější Aquaman mě o tom nepřesvědčí. Bál jsem se, že bude tahle postava upozaděna na úkor jiných, naštěstí se vrátil do centra všeho dění a o průměrném hodnocení (alespoň prozatím) nemusím vůbec přemýšlet. ()

tomik99

Konec epizody dává jasný příslib, že se děj posune o malinko dál. Trošku totiž přešlapujeme na místě. Máme tady vědce, který chce všechny odpálit, ale rozhodně nepůsobí zajímavěji než Witchfinders ze série první a Edo z řady druhé. A banda fanatiků tomu asi nepomůže. Zároveň postrádám v nové sérii více nových postav. ()

warrenur

V seriali sa zacinaju objavovat cim dalej viac "okatejsie" zamienky a splietat zapletky, ktore sice podnietia dej do dalsich smerov, co samozrejme dava tvorcom nove moznosti, avsak nedavaju moc zmysel v suvislosti s doterajsim chovanim niektorych postav. Harlan sa to spytal uplne jasne. Mohli Babu zajat, keby chceli. Sialena sestra, Sibeth, bude tiez asi posledny zijuci charakter serialu, napriek tomu, ze divaci uz v prvych dieloch serialu logicky ocakavali uplny opak. Konania "vidiacich" su tiez obcas pastou do oka. A udajny "kladasi" konaju stale vacsie a vacsie stupidity, akoby postradali schopnost poucit sa. Kvalita rozhodne klesa. 45% ()

Eliott

Akční scény jsou stále velkolepé, ale co se příběhové originality týče, již pozoruji značný úpadek. Uvidíme kam tohle bude směřovat, ale je to předvídatelné a zatím mne to příliš neuchvátilo. ()