V snahe dokázať Jakobovu nevinu skúmajú Andy a Klein dve posledné možnosti. (Apple TV+)

LachtanShows

Právničina mi v reálném životě přijde jako hodně ožehavé prostředí, ve kterém se doufám v životě nebudu muset pohybovat. V té filmové a seriálové sféře ale představuje něco tak poutavého, že za tu hodinku neodvrátíte oči od obrazovky. ()

Radko

1.Bol dobodaný žiak. 2.Obvinený je spolužiak. 3.Najviac dôkazov smeruje voči nemu. 4.Indíciíe ukazujú i na pedofila. 5.Dom obvineného sleduje záhadné auto. 6.Kostlivec v skrini sa snaží z basy niečo povedať. 7.Matka obvineného má pochybnosti. 8.Otec emočne vybuchuje. 9. Atmosféra hustne. 10. Rozdané karty indikujú šokujúce rozuzlenie. ()

castor

V telefonu se hrabali pět hodin, přesto nic důležitého nenašli. Média navíc začala v nejméně vhodnou dobu šťourat do Andyho minulosti. A Jacobovo nezodpovědné chování na internetu, ač měl utrum, může u poroty prokazovat vědomí viny. Ostatně ani Andy už nezvládá udržet emoce na uzdě (epizoda s autem, ve kterém sedí Leonard Patz). A ještě se v okolí pohybuje starý modrý lincoln, který trio zřejmě sleduje. Prostě na jednu rodinu je toho příliš. Ozývá se nicméně mladý svědek, který přiměje policii znovu se zajímat o pedofila Patze. Ultratěžká atmosféra dál tepe, tvůrci nikam nespěchají, přesto diváka napínají každou druhou scénou. Tipy mám, ale netroufám si naplno říct, kdo je vrahem. ()

kenkaku

Přístup seriálu se nezměnil. Děj se konečne zase trochu posunul. Bohužel i tady je spousta debilit (něco jako obnova smazanych dat asi neexistuje), Jackobova matka se chová jako kráva a samotný Jackob? Je mi jedno jestli to udělal. Chová se jako retardba potřebuje probudit. ()