Andy sa Laurie zverí s rodinným tajomstvom skôr, ako sa dostane na verejnosť. (Apple TV+)

LachtanShows

Michelle Dockery jsem neznal až do letošních Gentlemanů a třebaže tam se mi moc nepozdávala, tak tady se mi dost líbí jak ona sama, tak i její herecký výkon. O Chrisově nekonečném charismatu se ani nemusím zmiňovat! ()

kenkaku odpad!

Rozvleklý odpad, který se jen děje v krajinách okolo a přitom neposune jádro série - Jákobův případ - naprosto nikam. Z celé epizody má nějakou relevantni hodnotu max 5 minut. ()

castor

Obhájkyně žádá kamenné výrazy, prostě žádné emoce. Podle zákona v Massachusetts je nezletilý obviněný z vraždy prvního stupně souzený jako dospělý. I tak to celé (nejen skrze presumpci neviny) vypadá na základě jednoho otisku prstu (jaksi) zvláštně. Plná soudní síň, dotěrní novináři. To nikdo nepohlíží na to, co to udělá s mladým životem? Vychází najevo, že oběť své spolužáky šikanovala, Andy navíc odkrývá podstatný kus své minulosti. U setkání s odbornicí na genetiku na povrch vycházejí další skutečnosti. Detektivka Pam Duffy udělá vstřícný krok a Laurie možná na malý moment (přirozeně) zapochybuje. ()

KukulienkaHO

Epizóda veľmi dobrá, len už to nie je tak úderné, ako predchádzajúce časti. Hlavne kvôli tomu, že sledujeme iba vysporiadavanie sa rodiny s udalosťami, ktoré nastali. K žiadnemu ďalšiemu odhaleniu alebo zamotaniu deja nedochádza. Ani sme sa nedozvedeli nič o noži, ktorý sa našiel na konci 2. epizódy. ()

Radko

Apel na úprimnosť. Vždy, v každom momente. Je to správne? Jeden veľký kostlivec vylezie z almary, menší popri ňom. Klamal otec i syn. Rodičia odstavení od práce. Syn prilepený na násilnej videohre. Nuž a neboli by sme v Amerike, ak by do toho nevstúpili všetkého znalí právnici a psychiatri. Hlavné je zdržať sa verejne zdieľaných emócií. Aj ich náznaku. ()