V prípade vraždy spolužiaka je za hlavného prokurátora menovaný otec obžalovaného, asistent okresného prokurátora Andy Barber. (Apple TV+)

warrenur

Zaujimavy namet. Velmi uspesna promi-rodinka s jedinacikom, nadherne miesto pre zivot a skolske zariadenia promptne reagujuce na ohrozenie. Naviac, cela ta profesionalita a citlivost pri komunikacii s detmi. Syn vyzera byt nadpriemerne vnimavy a vsetkym nam je jasne, ze "something is off". Reakcie brcatej tmavovlasky a veticka od spoluziaka nas v tom utvrdzuju. Rozhodne zaujalo. Po technickej stranke je to tip-top, niet co vytknut. Inak chytal by ste niekto v zavere "predmet dolicny" pri podozreniach takym sposobom?! Zrejme z citoveho pohnutia to mozne je. ()

LachtanShows

Oznámení, že se i Apple pustí do vlastní seriálové tvorby mi kdysi přišlo ještě možná směšnější než dávné zvěsti o práci na vlastní sérii aut. Ovšem po pomalém rozjezdu na projektech, které mě moc nelákají (See), se AppleTV+ najednou vyhouplo do kvalitních výšin skvěle napsaným a atraktivně obsazeným soudním dramatem, kde už samotný pilot signalizuje parádní podívanou. ()

ER

Hustá atmosféra a snad nejlepší Chris Evans (byť jako "Captain" je taky good),aneb jaké to je,když se zástupce prokurátora resp. jeho rodina dostane do soukolí soudní mašinérie. Pilot přináší vše, co dokáže navnadit na další podívání, k čemuž přispívají svými výkony i ostatní herci,neřku-li "Evansův syn" s vizáží Jaedena Martella. ()

Radko

Úvod prezradí, že tata, vzorný zástupca okresnej prokurátorky, sa špinavo zamotá do prípadu zavraždeného teenagera. Vzdá sa práce, pôsobí vyšťavene a vyčerpane. Oblúkom v čase sa prvá časť vracia do doby normálneho fungovania trojčlennej rodiny. Nejaký kostlivec v skrini tam ale číha - ockovi sa sníva nočná mora s akýmsi potetovaným hrdlorezom. Zaujímavé a napínavé - asi tak ako úvody 90% súčasných ambicióznych dramatických seriálov. Čiže: v množine všetkých seriálov nadštandard; v podmnožine ambicióznych, o ceny súperiacich prekvapivých krimisérií zo súčasnosti, len priemer. ()

castor

Pomalé, napínavé, tísnivé. Andy a Laurie Barber. Vzdělaní a úspěšní manželé. Rodiče jediného syna Jacoba. On deset let pracuje jako zástupce okresního prokurátora. Vážený a uznávaný. Sám však momentálně sedí u vyšetřovacího procesu, který rozhodne o tom, zda případ postoupí k Nejvyššímu soudu. A my se postupně (vrácením v ději) dozvíme, proč se u něho – zlomený a rezignovaný – nachází. Nicméně tenhle díl patří nalezené mrtvole dospívajícího chlapce, spolužáka Jacoba, kterého někdo ubodal v parku. S atmosférou a představením ústředních hráčů jsem spokojený. ()