oveckaoa

V roce 2018 vyšly mladí titáni ve filmu co měly v potitulkovce  mladé titány tohle na ně navazuje. Raven z mladých titánů praská krystal kde má vevnitř démona a toho chce Trigon z té země a díky němu oživí Trigona ze země mladých titánů a společně chtějí vládnout. Oproti předchozímu dílu je to méně vtipné a naopak se tam až moc zpívá . Hodně to zachraňuje konec s jinýma variantama titánů. 60 procent ()

dragon94

Nemůžu se zbavit pocitu, že to šlo udělat o dost lépe. I tak se zde, ale objevilo pár vyloženě skvělých vtipů a narážek. Celkově jsem spokojený a díky krátké stopáži příběh hezky odsýpá. 4* 70% ()

toi-toi

Klasicky infatilné, s predvídateľnými vtípkami a príbehom, netreba mať žiadne veľké očakávania. Dej sa točí opäť okolo Raven a Trigona, čo bolo videné už miliónkrát. ()

Víteček

Samostatné epizody Titánů jsou povětšinou lepší než byl tenhle film. Tady se to snaží kombinovat praštěnost Go! se stylem "původních" Titánů a nemá to dost ani z jednoho. Zábava to byla, ale ten mix úplně nefunguje. Go! to the Movies bylo rozhodně lepší. ()