Amjeon

• Južná Kórea 암전 (viac)

Mi-Jung je nováčkovská filmová režisérka a posledních 8 let připravuje (točí) horory. Jednoho dne se Mi-Jung dozví o filmu, který byl zakázán. A ráda by natočila podobný film, a proto Mi-Jung chce vědět o filmu víc. A tak se při pátrání o filmu setká s Jae-Hyunem, který je režisérem onoho zakázaného filmu. Jae-Hyun varuje Mi-Jung, aby na onen zakazaný film zapomněla, ale ona jeho varování ignoruje. Mi-Jung a její posedlost filmem ji vede k bizarním a strašným případům, které onu samotnou dostávají do nebezpečí. Podaří se jí nakonec natočit film? Nebo bude mít osud jiné plány? (Flekoun58)

oveckaoa

Ženská točí horory a má tvůrčí krizi ze studia na ni tlačí, že pokud do 14 dní nic neodevzdá tak končí tak ona něco hledá. Najde film od režiséra , který , když vysílaly všichni lidé se ho bály hrůzou a jeden divák tam tehdy umřel a rozhodne se o něm natočit film. Bohužel film je nudný rovnou to přeskočte na 50 minutu +- jelikož do té doby se nic neděje (názory, že se tvoří atmosféra a musí to mít nějak děj neberu) jen pořád sledujete tu ženskou jak pořád něco hledá a chlápka jak jí obnovuje na počítači smazané záběry z toho filmu . Nějaké vraždy máme až na konci a ani ty nejsou žádné terno zaujme maximálně ta s trubkou skrz hlavu. 40 procent ()

xxmurphyxx

Na to, že to je Korea to bolo celkom slabé, aj keď stále lepšie ako väčšina americkej hororovej produkcie. Najväčší problém je atmosféra. Tá je síce vydarená, zlovestná a zahalená tajomnom a v daných momentoch pekne graduje, ale čo z toho, keď tam to aj končí. Človek v napätí čaká, čo sa zomele a....nič. Potom následuje pozvoľnejšia pasáž na vydýchanie a zas sa ide na vec, atmosféra graduje a....zase nič. A takto pomaly celý film. Škoda. Žiadna vyslovene zapamätateľná scéna tu nie je a celé to na konci vyšumí do prázdna. ()

JASON_X

Vcelku neoriginální zápletka o strašidelném filmu který zabíjí, aneb korejská variace na obdobné japonské mládežnické horrory. Je to tedy tentokrát malinko jinak, ale zase ne úplně jinak. A taky jsem se v tom ději chvílemi trochu ztrácel. Můžou za to všelijaké sny a flashbacky a vzpomínky míchané se současností a realitou. A samozřejmě za to může moje nepozornost. A za tu může film, protože si mou pozornost nedokázal udržet. Jediné dvě scény, které si na chvíli zapamatuju: Šílený režisér smrtně chrčí na oprátce hozené mu duchem a nezdravě ambiciózní scénáristka, i když notně vystrašená, vytáhne pohotově mobil a natáčí ho, místo aby mu pomohla. A když o chvíli na to chrčí na oprátce ona, vytáhne zase mobil a natáčí se selfie kamerou. Tak tomu říkám oddanost filmařině! ()

pornogrind

...Víš co je děsivější než smrt? Žití v hrůze... Tak určitě nejde o takovej ten klasickej horor na jakej jsme od šikmookejch zvyklí a cením si i že ve většina scén se obešla bez použití CGI efektů ale přesto tomu něco aby to mohl být alespoň průměrnej horor chybělo. Lepší 2hvězdy. ()

Thomas_xxxxx

Podobne dobrý rozbeh ako indonézsky Ikut Aku ke Neraka, ale čím ďalej, tým to viac ide do kytek a nedokáže to absolútne udržať pozornosť. Dobrý začiatok sľuboval zaujímavý dej, ktorý však bol podaný strašne chaotický a pozornosť čím bližšie ku koncu, tým viac pokulhávala. Malo to dobrý potenciál byť dobrým filmom, čož ale nebolo. ()

• Herci film natáčeli realisticky, bez použití záskoků. (mikki089)
  • Ye Ji Seo o některých svých scénách prohlásila: „Ve filmu se objevilo mnoho scén, při jejichž natáčení jsem měla problémy, a to hlavně kvůli tomu, že jsem častokrát vdechovala prach toho opuštěného divadla, což pro mě bylo velmi fyzicky náročné.“ (mikki089)
  • Při scénách, kdy postava Ye Ji Seo byla posedlá, mluvila Ye Ji svým skutečným hlasem. O natáčení takových scén řekla: „Snažila jsem se mluvit pomalu, mluvit, zatímco jsem se dávila, vydávat škrábavé zvuky – zkoušela jsem spoustu různých věcí, abych napodobila hlas ducha. Nahrávali jsme ve studiu bez speciálních efektů.“ (mikki089)