Králův avatar

• Čína The King's Avatar (viac)

Elitní hráč, který musel skončit v profesionálním týmu, začne vést internetovou kavárnu a pod novou identitou se ke své online slávě vrátí. (Netflix)

Martinka888

Nebýt toho, že v seriálu hraje Yang Yang, pravděpodobně bych seriál vůbec nezaregistrovala, a i kdyby ano, tak bych se na něho nepodívala, což by byla velká chyba! Přestože jsem fanoušek spíše rom-com, tak toto mě naprosto uchvátilo a během sledování jsem se stala skutečným fanouškem týmu "happy" a prožívala s nimi každou výhru, zklamání i překážky. K mému překvapení mi tam vůbec nechyběla romantická linka, kdy naopak jsem po pár dílech doufala, že ani žádná nebude, protože by mi tam opravdu překážela a neseděla, kdy jsem si ani příliš neoblíbila hlavní postavu majitelky internet café. Dalším pozitivem je velké množství postav, které si lze oblíbit v čele s úžasným Ye Xie, kterého hraje neméně skvěly Yang Yang, kdy kromě něho mezi mé oblíbence patří zejména Jifan, Ninja a samozřejmě Shaotin :)) Byly tam pouze 2 postavy, které jsem upřímně neměla ráda, což po shlédnutí každý asi pochopí které... Popravdě jsem si o seriálu předem nic moc nezjišťovala, takže jsem byla trochu překvapená, že děj směřoval trochu jinam, než jsem si představovala, ale vzhledem k tomu, že má být druhá série, tak je to vlastně v pořádku... Doufám, žebude se stejným obsazením, jinak by to pro mě ztratilo to správné kouzlo. Každopádně MOOC DOPORUČUJI SHLÉDNOUT,  a to i romantickým duším, které si občas chtějí užít i nějakou tu akci a trochu jiný druh emocí, kdy tady se vám dostane všeho. Takže se těším u další série! ()

jarah

Tak túto lahôdku som si vážne užila. Prostredie e-športu príliš nepoznám, ale to mi nijako neprekážalo, pretože tu aj tak išlo o silu priateľstva, bolesť zo sklamaní, odvahu ísť si za svojim snom, vieru v ľudské dobro. Charaktery postáv boli uveriteľne a bezvadne interpretované, podrazy a intrigy v reálnej rovine, nič umelo prehnané, pasáže zo súbojov napínavé. Seriál si udržal moju pozornosť aj keď vňom chýbala romantická linka, naopak, ak by tam bola zakomponovaná, iba by sa všetko zbytočne prekombinovalo. Produkcia mala evidentne jediný zámer a tým neboli žiadne milostné trojuholníky či lásky medzi dvoma ľuďmi z rôznych svetov. (Titulky) ()