Kéž by

Sentimentální komedie Kéž by vypráví příběh tří nerozlučných sourozenců Almy, Jeana a Sebastiana, kteří žijí v Paříži, v bezpečném, byť poněkud bizarním buržoazním světě své ruské matky. Jednoho dne jsou však nečekaně sbaleni a posláni do pečující náruče jejich odcizeného, nekonvenčního a zcela zruinovaného italského otce Carla, který nemá tušení, jak se postarat sám o sebe, natož o děti. Během vánočních svátků strávených v domě na pláži s Carlem a jeho přítelkyní Benedettou, v okamžiku, kdy je jejich skutečný život dočasně pozastaven, vypluje na povrch skryté napětí. Carlo odhalí temnou stránku své bývalé ženy a dokáže dětem, že je opravdu tím nespolehlivým, ale také neuvěřitelně charizmatickým otcem. A navzdory každodenním problémům a třenicím malá Alma stále pevně věří, že jednoho dne – kéž by! – se její rodina dá znovu dohromady a všechno bude jako dřív. (Cinemax)

kolemjdouc

příběh ,kde matka pošle tři slušně vychované děti na čas k otci .Vychovala je k slušnosti k okolí a i k rodině.U taťky to trochu zadrhne protože ten neví co je to mít děti a rovnou tři.A od toho se odvíjí osa scénáře.Docela solidní hlášky.A zase i zde hrályděti svoje role božsky.Příběh podle mého gusta ke kafíčku.Jako třešničku na dortu jsem zde měla i svého oblíbence Scamarcia.Paráda. ()