Lucky Day

Kasař Red (Luke Bracey), který byl právě propuštěn z vězení, se snaží udržet svou rodinu pohromadě, když ho dostihne jeho minulost v podobě Luca (Crispin Glover), psychopatického nájemného vraha, který se chce pomstít za smrt svého bratra. (mokelembembe)

BigMen

myšlenka dotažená do bravurního konce skvělá režie. skvělí námět a scénář. skvělá hudba. prostě skvělí nápad. herecké obsazení super a výkony také. nicméně musím vyzdvihnout výkon Crispina Glovera . ani na vteřinu jsme nepochyboval o jeho duševní mentalitě a chutí a zápalu k jeho náročné práci. perfektně zahrané. už po několikáté v takové roli. díky. konečně film, který mě posadil a nedovolil mě vstát. ()

animario

Sympatická rodinná gangsterka s francouzským akcentem,parádnim výběrem herců (Bracey a Dobrev jsou pro mě pár roku,Cryspin Glover největší badass) a doslova trefným vzkazem umělecký scéně(!) od Tarantinova exparťáka Rogera Avaryho.Jestli mě tenhle film něco naučil,tak to,že "když se maj lidi rádi,je ještě nějaká šance"..tvrdí Sanchez.Voilá. ()

Lacike

Z Avaryho druhý Tarantino nikdy nebude. Na to má príliš divné nápady a ich prevedenie je fádne. Príbeh o šialenom zabijákovi (Crispin Glover v ďalšej svojej ultramegadivnej kreácii), ktorý ide po krku chlapíkovi, ktorého práve prepustili z basy. Chlapíkova línia, ktorý trávi čas s rodinkou a snaží sa dať dokopy svoj život je strašná nuda a neponúka nič, čo by sme už miliónkrát nevideli. Bohužiaľ tvorí tak 2/3 filmu. Zato scény so zabijákom sú síce totálne WTF, ale občas aj vtipné a rozhodne nenudia, lebo sú absolútne nepredvídateľné. Samozrejme si Avary neodpustí aj nejaké tie čvachtavé gore scény. Výsledkom je šialenosť na jedno pozretie v ktorej Avary znova neprekročil hranicu priemeru. 5/10. ()

PetrPan

Nakonec vcelku snesitelná "jakobytarantinovka", kde tedy nade všemi ční Crispin Glover a každá scéna s jeho zabijákem je naprosto úžasná.   Jinak ale jen nezávadná až fádní jednohubka, která se sice snaží tlačit na pilu, ale výběr herců prostě nebyl nejšťastnější.   Dobrev tu má do herečky docela daleko a Bracey jako "měkký Viking" taky příliš nefunguje.  Na jedno podívání ale fajn. ()

Morholt

Maníka pustí po dvou letech z vězení a než se stihne pořádně přivítat s manželkou a dcerkou, má v patách francouzského psychopata, který s ním má nevyřízené účty. Pokud je na scéně Crispin Glover užívající sí svou další šílenou kreaci, je vše oukej a scénka z baru je lahůdková. Bez něj je ale film plný tupého blábolení a nudných postav, takže člověk musí vzít zavděk jen Ninou Dobrev, na kterou se alespoň dobře kouká. Nebylo to úplně špatné, ale čekal jsem víc. 55% ()

• Natáčelo se ve městech Hamilton a Toronto v provincii Ontario v Kanadě. (Rominator)