Hrdinou amerického thrilleru je James MacGregor, který je sice úspěšným detektivem, v osobním životě má však celou řadu problémů. Vyrazí si do Skotska, aby se tu přímo u pramene opíjel skotskou a zapomněl tak na své nešťastné manželství. Pokud je však někdo autorem úspěšné knihy o psychologii vrahů, tak jako on, musí počítat s tím, že moc klidu k opíjení neužije. Vždycky se totiž najde nějaký ten psychopat, který není s knihou spokojen a rozhodne se prověřit MacGregopra v praxi. A tak jednoho večera dostane detektiv faxem parte neznámé ženy a druhý den ji najdou mrtvou u něj na zahradě. Je samozřejmě prvním podezřelým, poté se však pouští s místní policií do pátrání, protože vrah posílá stále další parte a to znamená stále další mrtvé oběti jeho řádění. (oficiálny text distribútora)

trollfjord

Stále přemýšlím, kde chodí distributoři na české názvy. Znovu musím zopakovat., největším zabijákem kvalitních filmů v Česku je dabing. Tentokráte se to opět potvrdilo beze zbytku. Film Postmortem (ano to je skutečný název), patří k tomu nejlepšímu, co bylo v daném žánru v poslední době natočeno. Mimořádně temný příběh, který neděsí vnějšími, lacinými efekty jako hektolitry krve a podobně. Tento film ve vás vyvolá naprostý pocit temnoty svým dějem a stylem vyprávění. Postmortem navazuje na nejlepší díla historie temné kriminálky. ()

SOLOM.

Průměrný krimi thriller, který je zde dle mého názoru zbytečně podhodnocen. Je tu sice k vidění lehce naivní zápletka, především pak ze začátku filmu, ale Charlie Sheen si nevedl zas až tak špatně. Sice nepředvedl svůj nejlepší výkon, ale stydět se za něj určitě nemusí. Navíc se mu při natáčení muselo zajisté líbit, když se tu mohl vžít „sám do sebe“ – chlast je jeho nejlepším přítelem i v normálním životě, problémový je taky coby člověk a navíc tu měl kolem sebe dost nahých holek – což jako milovník pornohereček musel zajisté ocenit nejvíc. Jinak se mi tvůrčí myšlenka líbila. Jen to chtělo více zapracovat na atmosféře. Ono posílání faxů a následné nalezení mrtvé nahé holky začne být po chvíli dost fádní. Naštěstí se to ke konci docela „prokrvilo“. Jen velká škoda úplného závěru – ten mi přišel dost teatrální a zbytečný.50% ()

TERRORDROME

Najväčšia pochvala tohto filmu je vlastne to, že je taký úplne priemerný a triezvo natočený. V Pyunoverze to znamená, že to nie je zmätená, halucinačná hypno kokotina, ale iba čosi ako popoludňajšia televízna detektívka. Teda až na nejaké tie nahotinky s mŕtvymi bledými ceckami. Taktiež to má solídnu upršanú Londýnsku náladu a Charlie Sheena s vytreštenými očami, ktorý to dokáže ťahať keď "hrá" alkoholika v rozklade. Keď je však na scéne priveľa faxujúcich, telefonujúcich a do klávesníc búchajúcich anglických policajtov, začína sa strácať a vrcholom filmu je hromadný beh strážnikov ulicou ako vystrihnutý z Vrchní Prchni. Inak je to niečo o nejakom vrahovi čo unáša ženy a Charlie sa chvíľami dostáva do podozrenia. Nie je to zábavná Pyunovská sračka, ani nudná Pyunovská sračka, je to ako niečo medzi lietadlom a leguánom a nanešťastie úplne zabudnuteľné. Pyun tak dokáže sklamať aj vtedy keď vlastne točí celkom dobre, teda nie ako feťák z nádražia. ()

glum88

Chtěl bych poděkovat místním buranům že mi totálně a definitivně znechutily film ,,Seven,, tím že mají tendence srovnávat ho s každým dalším thrillerem který uvidí . Jinak k Bestii - Nudné to určitě nebylo , mělo to svoji atmosféru kterou způsobovala z velké části i VHS kvalita na kterou si tu stěžujete ()

vegetol.mp

V podstatě taková průměrná epizoda Vražd v Midsomeru. Co tenhle film odlišuje, je častý použití stedicamu, díky kterýmu mohl Pyun pokrýt relativně dlouhý pasáže bez střihu a stihnout tak šibeniční 10denní natáčecí plán. Sheen jako vždy zábavnej a autobiografický prvky v jeho roli nejdou přehlídnout. V prospěch filmu hraje i ponurá atmosféra Glasgow. Jinak klobouk dolů před Pyunem, natočit tohle za 10 dní musel být záhul. ()

• Film bol natočený za 10 dní, z toho šesť sa zúčastnila aj hlavná hviezda, Charlie Sheen. (beso74)