kingik

Důmyslně "béčkový" thriller s (psycho)logickými prvky. Jonathan Rhys Meyers se dal všanc tvůrcům s až podezřele rusky znějícími jmény, načež vyjeveně na natáčecím place koukal, kdo všechno dvojce Aleksandr Chernyaev a Fjodor Ljass kývl na spolupráci. K vidění je Francesca Eastwood i William Forsythe, což jej uklidnilo a mohl do svého výkonu dát úplně všechno, co se naučil z reklam na parfémy, které propagoval. No dobrá, dal do toho veškeré své herecké umění, nad nímž stále panují otázky, zda je příšerným hercem se zajímavým zevnějškem, nebo je celý příšerný. A tak se celý rozechvělý probouzí po havárii na nemocničním lůžku, padá na něj vážný stín podezření ze sériových vražd mladých žen, zasáhne ovšem amnézie a upomenutí, že klan Eastwoodů má také zastoupení v ženském pohlaví, takže se vůbec nediví, že o něj pečuje prdelatá zdravotní sestřička, která se nejmenuje Clint Eastwood. A náhle neví divák o nic víc. než hrdina s vyprázdněnou pamětí, takže společně s ním postupně odkrývá každou stopu v nejasném případu sériových vražd světlovlásek a ztracené identitě. Zpočátku to s filmem nevypadá moc dobře, značně spletitý ráz ovšem dojde ke svému zdárnému rozpletení. Dojem kazí několik technických nedostatků. Mrtvoly a jejich nalíčení nevypadá moc mrtvolně, ale až tak na překážku to není, ačkoliv konkurence ze strany Policie Modrava není úplně lichotivé přirovnání. Režijně to není úplně špičkově odvedené, je znát, že tvůrci cílili na diváky, kteří se nechají rádi překvapit nečekanými odhaleními/zvraty ve vyprávění a až tak neřeší levnější produkci, což filmu ubírá trochu na působivosti. 7/10 ()

emma53

Skoro se mi tenhle snímek zdá podhocený. Tu 65% by si zasloužil, sice je na jedno použití, odreagování se, ale už jen kvůli Jonathanovi a Frances mě to docela mrzí. ()

Morien odpad!

Zrovna jsem si tůhle říkala, jak se asi daří mému kdysi nejoblíbenějšímu herci Jonathanovi, a asi pořád ne moc dobře. Snad se s těmi démony jednou vypořádá. ()

Arsenal83

Jonathan Rhys Meyers sa po zavraždení Scarlett Johansson a popravení pár manželiek v role Henricha VIII. Tudora pomaly prepracoval k múmii. Áno, aj takýto pocit budete pri pohľade na ofačovaného mužíka. Každú chvíľu som očakával, kedy sa konečne objaví Imhotep. Keď ho konečne odmotali, pôsobil na mňa dojmom vyplznutého Wolwerina. Meyers je ozaj všetsranný herec, ale tento film si z neho urobil vyslovene srandu. ()

Tony.cs

Lepší scénář, dbát v režii a střihu na detaily a nějakou akci, pak by to mohlo být něco. Takhle je to nemastné, neslané a chybí ta akce. Ale Eastwoodova dcera je nádherná. Veliké plus. ()

Martin741

Jonathan Rhys Myersa som kedysi pokladal za talentovaneho herca, no omyl. nema talent tatku, tuna vstupil do dalsieho sediveho priemeru.  Film nie je strata casu, to ani nahodou, strata casu su chlastacky s obycajnymi ludmi. veru, Od Tita - tiez s Myersom - uplynulo uz vyse 20 rokov  : 52 % ()

bourec

Tohle byl film,kterej byl zralej po dvacce minut ukončit a smazat.Nakonec sem vydržel až do konce,a dvě hvězdice dávám z toho důvodu,že se tomu píčusovi na režisérský sesli podařilo film alespoň takhle ukončit.Kostrbatě,ale přece.30%. ()

Bozvav

Ten filmík by byl docela ok, kdyby v něm nebyli všichni herci kožení a toporní jak stará židle v muzeu. Jinak docela slušná kriminálka, sice s předvídatelným rozuzlením, ale ne marná. Za mne 50%. ()

Hapretor

Konečně trochu něco "originálního" ... ze začátku je nejisté, jak se to vyvrbí ... postupně to do sebe zapadá ... konečně lepší film, nad kterým se přemýšlelo ... Meyers je fakt dobrý herec ... to sem nečekal ... a Francesca Eastwood se neuvěřitelně vyžrala ... ()

Acrobat

Jeden by sa divil, že takíto maličký film môže vyznieť aj celkom príjemne v oblasti jemnej depresie a chcenej bezútešnosti. Najviac kazí úspešnosti snímku malosť a taký až inscenačný príbeh, ktorý nie je rozvitý do hĺbky. Priznám sa, kvôli malému množstvu postáv si tipnete ihneď správne ako ja, a to som úplný hlupák. Herci nemajú extra čo hrať, ale keď už, tak sa zbytočne nesmejú. Skrátka, ako prvotina niekoho môže byť, ak by však príbeh bol košatejší a viac vývojový išlo by o pomerne vydarený film. Na ten malý čas som sa ale ocitol v prízemnej a mumifikovane oddychovej filmárčine. (videné 12.11.2019, BDrip) ()

DJ Kritik

Musím povedať, že nápad akým sa odvíja film sa mi pozdával. Bolo jasné síce kto je kto, ale to rozuzlenie bolo pekne podané. Príjemný herci to len posúvajú ďalej. A dcéra Clinta Eastwooda je pekným doplnkom. ()