FBI vyšetřuje vraždy členů představenstva firmy, která má uzavřít lukrativní smlouvu na dodávku zbraní pro ministerstvo obrany. Vychází však najevo, že smlouva byla jen zástěrkou a důvod smrti několika mužů sahá daleko do minulosti... Robert Loring, generální ředitel firmy Loring Industries, je ve své kanceláři zastřelen. Čas smrti 22.44 hodin. Je to přesný čas, protože Loring vytočil číslo na policii, která měla vraždu v přímém přenosu. Vyšetřování přebírá agentka Jordan Priceová z FBI, protože firma má před uzavřením kontraktu s Ministerstvem obrany na dodávku zbraní. Výše kontraktu je 700 milionů dolarů. Kdo mohl mít ze smrti Loringa prospěch? Jednak jeho syn Nathan, který převezme jeho funkci, a pak také dva členové představenstva Hayden a Delucas. Měli být z firmy brzy propuštěni, ale nyní nebudou. Tito tři jsou shodou okolností také spolužáci ze školy a zdá se, že mají nějaké společné tajemství...
Priceová požaduje svolení ke kontrole jejich účtů, mailů a hovorů. To jí nevyjde, ale Hayden a Delucas souhlasí, aby je prověřila. Jen Nathan Loring protestuje. Tak se stává podezřelým, ale ne na dlouho. Ještě téhož večera ho někdo, přesně ve 22.44, vyhodí z okna. To musí mít nějaký hlubší význam. Nájemný vrah by si vyčíhal vhodný okamžik k vraždě, ale tohle je zřejmě nějaký kód... Delucas se sejde s Haydenem a vyjádří své obavy o život. Policie je sice hlídá, ale i tak se bojí. Teď jsou určitě na řadě oni – a bohužel má pravdu. Ještě téhož večera, přesně ve 22.44, je zastřelen, přestože ho hlídala ochranka. Hayden je zničený. Všichni se znali od dětství. Do party patřil ještě Perry Collins, který jako jediný ve firmě nepracuje. Priceová s detektivem Elliotem Larkenem jedou do školy, kde chlapci studovali. Zde se dozvídají, že byli vyšetřováni v případu smrti patnáctileté studentky Sharon Welsové. Opila se, spadla z útesu a zabila se. Chlapci byli tehdy spatřeni v její společnosti. Podle vyšetřovatelů šlo o nešťastnou náhodu. Sharon žila u pěstounky, která s verdiktem nesouhlasí a dá detektivům Sharoniny hodinky, které se zastavily, když zemřela. Ukazují čas 22.44. Nyní už je jisté, že vražda Loringa a ostatních nesouvisela s firmou, ale se smrtí Sharon. Kdo se však rozhodl pomstít její smrt? (TV Prima)

JohnSmith

Obehraný příběh. To by snad ani nevadilo, vždycky se bude někdo snažit natočit něco co už tu bylo, ale lépe. Tohle ale není ten případ. Tady detektiv a agentka FBI pracujou dost podivně a i líný divák má vyřešeno dřív než oni. K tomu Robertsonová má výraz arogantní krávy a občas pronese i nějakou tu blbou otázku, viz scéna u opatrovnice. Jo a když má být zabiják vytrénovaný profík, co sloužil u zvláštních sil a má fakt elitní výcvik, neměl by držet pistoli jako prase kost a už vůbec by se neměl přiznávat dřív, než dodělá svou práci. Dvacet procent jen za to, že jsem to dokoukal do konce. ()

ti88na

Celú zápletku som uhádla hneď na začiatku a skoro do detailov. Tieto kanadské kriminálky nemajú žiaden nápad, gradáciu, za to nikdy nesklamú nulovou dávkou napätia, tuctovým dejom a nesympatickým hrdinom. ()

kolemjdouc

nenáročná detektivka která postrádá nějaké vzrušivější momenty.Tím chci říct že děj plynul tak poklidně až bohužel nevím kdo vraždil...ukolébalo mě to.Závěrečná líbačka a titulky a finitoTak na to jsem fakt čekala :-).Ale to je můj problém.Jinak doporučuju ()

pakobylka

Námět ucházející, ovšem provedení fušerské, ústřední dvojice tragická, rozuzlení nevyhovující a poučení z něho vyplývající nepoužitelné. ()

Johnny.ARN

Kanadská filmografia je u mňa ako na hojdačke. Raz prídu s kúskom, ktorý ani nemal vzniknúť, potom s niečim celkom dobrým a takto sa to opakuje. Čas smrti to stavil na herečku a na dej. Robertson pekná, zahrala, uveritelná. Dej dokáže udržať tak štandartne do tej prvej polovice, potom sa to už dá pri použití predstavivosti prehliadnúť. Na druhej strane, nie je to obzvlášť náročné ale ani totálny výplach. Takže ako TV film lepší štandart. 3 z 5 ()