Avram Adereth, špion Mossadu působící v Belgii, se pro organizaci stává přítěží, protože Aderethova akce na základě jedné z jeho stop o syrské továrně na chemické zbraně skončila fiaskem. Proto chtějí poslat Aderetha do důchodu. Daniel je začínající agent Mossadu a syn Aderethova dlouholetého, nyní již zesnulého partnera. Daniel byl vyslán, aby Aderetha přesvědčil k návratu do Izraele. Aderethovi se ale nechce. Přiznává, že přeháněl a upravoval své předchozí informace pro Mossad, aby to vypadalo, že je pro organizaci pořád cenným agentem. Nyní ale tvrdí, že má stopu, kterou považuje za nejdůležitější ve své kariéře a která ho definitivně nasměruje nejen k továrně na chemické zbraně v Sýrii, ale také k belgické společnosti, která s touto syrskou továrnou čile obchoduje. Adereth trvá na tom, aby mu Daniel pomohl sledovat jeho poslední stopu, a to navzdory poslednímu nezdaru, který málem vedl k další mezinárodní ostudě Mossadu… (TV Nova)

baclajean

Spionážna hra vysokých kruhov, v ktorých nie všetko je tak, ako sa zdá. Ben Kingsley svojím výkonom neoslnil, no rozhodne ani nesklamal. Fanúšikovia Monicy Bellucci si na zlomok sekundy prídu na svoje. A Itay Tiran - pre mňa neznámy herec, ktorý výzorom perfektne zapadá medzi Jamieho Dornana a Ewana McGregora. ()

dyfur odpad!

......špionske filmy, thrillery mám rád a čakal som dobrý film....nemusím mať vždy veľkú akčnosť, môže byť film aj v rovine len psychologickej ,ale tu....nebolo jedno ani druhé....hrozná nuda.....Ben Kingsley hral len pre peniaze, Monica Bellucci dtto.....inak M.B. dosť staro pôsobila na svoj vek-buď zlá práca maskéra lebo zlá plastika alebo.....celkovo film-hrozne,hrozne  nudný-ozaj stačilo raz pozrieť. ()

Arsenal83

Ben Kingsley hrá agenta Mossadu, no to ma podrž! Kto by to bol povedal, vôbec sa na človeka bez predkožky nepodobá! Ale film bol náhodou celkom fajn. Teda na špionážny thriller a tie ja nemám extra v láske. No a smutné je, že čas pokročil. Výrazne. Hlavne u Monicy Bellucci, ktorá je stále k svetu, ale hrať už milenku Bena Kingsleyho, to je pekný posun vzad. ()

SeBig odpad!

Dvouhodinová lambáda o dědkovi vtěsnaným v třičku velikosti S, přitom má tak minimálně Emko, kterej řeší, pátrá, vede nudný monology a na konci teda dopátrá a ty si v hlavě řikáš proč sem zabil dvě hodiny života čuměním na těsnýho dědka. ()

Morholt

Pomalé špionážní drama, ve kterém stárnoucí agent Mossadu dostává poslední příležitost, aby získal informace o syrském chemickém projektu. Jako dohled dostává nováčka, který je shodou okolností synem dávného přítele a kolegy. Z mého pohledu se jedná o jeden z těch filmů, kdy si většinu stopáže snažíte dát dohromady jedna a jedna, ale podaří se to až v samotném závěru, kdy dojde na doslovné vysvětlení. Obyčejně takové filmy moc nemusím, ale v tomto případě to bylo snesitelné a to především díky hercům. Kingsley sice nepředvedl nějakou extra kreaci, ale mě bavil. Monica pořád dobrý a potěší i Gabi z Faudy coby šéf belgické pobočky Mossadu. Na jedno podívání je to OK. 60% ()