Pitryx odpad!

Buď jsem si něčeho nevšiml, nebo přehlídl, nevím. Fakt je to, že už před půl hodinou se mi jevil film býti jistou zhovadilostí. Hlavně při nalezení tajného, ehm, vchodu a průzkumu místnosti, kde detektiv narazil na svou ženu. Ona to byla vůbec nuda. Jen dialogy a nic jiného. Takže v podstatě ani nejde o horor, ale děsně ukecanou detektivku. ()

Campbell

Překvapivě kvalitní horůrek o doktorovy a jeho pokusech. Jen mi tu chybý kolonka komdie protože tu máme černošského sluhu který tu je jen proto bavit, a to se mu daří, celkově jsem čekal jen na něj až se objevý na plátně. Hlavní hrdina je celkem sympaťák a s parchantama si umí poradit, jen škoda to rozbředlého příběhu, ten film sám neví co chce být. NAvíc ta romantická vlnka s hlavním hrdinou a jeho exmanželkou či co to bylo mi taky zrovna nesedla. Ale bavil jsem se. ()

Martin741

Uz film Tajemstvi Vynalezce 1936 bol o sialenom vedcovi, ktory ... sak nech si to kazdy pozrie, brojlery vyzradzat nemienim. Tu tiez ide o film na temu : sialeny vedec sa snazi o nejake to X .... kazdopadne mam slabost pre tieto stare veci, kulisy su na rok 1942 vyborne, dialogy namakane, tempo nenudi ani chvilu. Super, dalsia starinka s ktorou som dost spokojny : 70 % ()

liquido26

V podstatě souhlasím s komentářem uživatele Campbell a věcmi, na které poukazuje s tím rozdílem, že jsem se příliš nebavil. Horor to není vůbec spíš takové klasické béčkové krimi, které se snaží být vtipné a ke konci dvě minuty v duchu Universalu - laboratoř s Teslovými cívkami, gorilou a šíleným maskovaným doktorem. Nicméně to je příšerně málo na to, aby se tomuto filmu dala přilepit škatulka horor. ()