Neoui noraereul deulryeojweo

• Južná Kórea 너의 노래를 들려줘 (viac)

Hong Yi-Yong (Kim Se-Jeong) je mladá timpanistka, ktorej snom je hrať vo veľkom orchestri. Avšak, kvôli nehode, ktorá sa stala trpí insomniou. Jedného dňa stretne Jang Yoona (Yeon Woo-Jin, ktorý spieva neuveriteľne falošne a zistí, že práve jeho nemelodický spev jej pomáha zaspať. Postune sa jej vynárajú spomienky z dňa  nehody avšak stále si poriadne nevie spomenúť, čo sa vlastne stalo. Prečo si pamätá strach, nôž a hrozivý les, ale nič do seba nezapadá. Kto je vlastne Jang Yoon? A ako s tým všetkým súvisí dirigent orchestra? (Eawy)

Zíza

Na začátku, asi prvních šest dílů, jsem si říkala, jak je to zajímavý seriál, napínavý, postavy jakž takž zajímavé a hlavní hrdinka není nijak zvlášť otravná. No ale to přešlo. Velmi záhy. Už to nebyl seriál, kdy potřebujete vidět další díl, už to nebyl seriál, kde by byli všichni zajímaví, protože se nikam neposouvali, to samé se dá tvrdit o hlavní hrdince. Do toho se neustále opakující tytéž flashbacky a seriál byl zabit. Dokonce mi přijde, že bez hlavní hrdinky by to bylo zajímavější. Nemyslím si ovšem, že by za to mohla herečka, ale scénář. Ten to prostě zabil. Klišé, která byla v kurzu před deseti lety tu jedou, ani nemají zajímavé a moderní rozuzlení. Navíc se to táhlo. V první polovině seriálu jsme v podstatě věděli všechno, ale potřebovalo se to ještě natáhnout, a tak se z toho stalo strašná nuda. Docela se divím, že jsem to dokoukala, ale je pravdou, že jsem u toho většinou něco dělala a světe div se, o nic jsem nepřišla, pokaždé jsem se chytala. Seriál zabitý špatným scénářem a střihem. Jediné pozitivní na něm bylo, že herci se docela snažili, i když na to neměli moc prostoru, spolu s vážnou hudbou. Ale jinak? Dobře rozjetá ztráta času. ()

EsterH

Krásna klasická hudba, zaujímavé prostredie orchestru. Zo začiatku to bola dobrá zápletka, postupne to bolo trocha rozťahané a strácalo švih. ()