Homewrecker

Po tom, čo sa Michelle (Alex Essoe) a Linda (Precious Chong) stretnú na skupinovom cvičení, sa úplnou náhodou stretávajú v malej kaviarni. Dajú sa do reči a osamelá Linda pozve Michelle k nej domov. Tam sa ale ukáže, že ich stretnutia náhodné určite neboli a Michelle bude musieť bojovať o svoj život. (Marceloo)

Marceloo

Po tom, čo sa Michelle a Linda stretnú na skupinovom cvičení, sa úplnou náhodou stretávajú v malej kaviarni. Dajú sa do reči a osamelá Linda pozve Michelle k nej domov. Tam sa ale ukáže, že ich stretnutia náhodné určite neboli a Michelle bude musieť bojovať o svoj život. - Chcel som to vidieť kvôli Alex Essoe, ktorá je jednou z najlepších hororových herečiek poslednej dekády, ale Homewrecker nemá okrem ohraného príbehu o závistlivej mrche čo ponúknuť. Alex je super, ale film je celý predvídatelný a po hororovej stránke nefunkčný, keďže sú tu len dve hororové scény. Rozmlátenie ksichtu kladivom tiež nepoteší, pretože je mimo záber. Tých 72 minút sa strašne vlečie a dúfam, že takýmto projektom sa Alex v budúcnosti prestane venovať a zameria sa na ozajstné horory talentovaných tvorcov. ()

• Film se natáčel v Torontu (Ontario, Kanada). (ČSFD)