Život Lizzie (Noomi Rapace) poznamenala životná tragédia, keď jej čerstvo narodená dcéra Rosie zahynula pri požiari nemocnice. Udalosť sa stala pred siedmimi rokmi, ale žena stále smúti. Žije sama so svojím synom Thomasom (Finn Little), ktorého vychováva striedavo s bývalým manželom Mikeom (Luke Evans). Na narodeninovej oslave kamaráta svojho syna uvidí Lolu (Annika Whiteley), malú sestru oslávenca. Lizzie je presvedčená, že Lola je jej stratená dcéra. Spriatelí sa s jej rodičmi a začne vyhľadávať spôsoby, ako byť s dievčaťom sama. Začne žiť ako v tranze, príde o zamestnanie a hrozí jej, že stratí aj syna. Nikto jej neverí, pretože sa po strate Rosie dlho liečila u psychiatra. Sú jej predpoklady iba výplodom jej fantázie alebo majú reálny základ? (TV Markíza)

veverysiak

Žiadna sláva, ale pozerateľné, Noomi ťahá uveriteľný part vyšinutej matky, ktorej spočiatku celkom nerozumieme, ale relatívne rýchlo sa v tom dá zorientovať, ostatné postavy sú len komparz, akurát na cieľovej rovinke sa vzpučí Ivona, aj tá však rýchlo zhasne, žiadna mystéria, žiadne napätie, takže 35%. ()

oveckaoa

Bohužel se jedná o vykalkulovaný film , který je plný náhod a stupidit. Tak, že ženská přijde o děcko a světě div po x letech narazí na ženskou co má děcko ve stejném věku jako by měla ona (asi tam nikde jinde blonďaté holčičky v růžovým sukních nebyly) matka té holky byla v té samé nemocnici kde matka co přišla o to děcko a ten samý den (asi tam nebyly kamery dokonce i) . Většinu filmu matka té zemřelé stalkuje rodinu té živé a pak je cca 20 minut před koncem zvrat. 40 procent ()

Cinematrix

Mnohokrát viděné téma mladé ženy, která truchlí nad tragickou smrtí své dcery. Mateřské instinkty jsou však silnější, než léky na uklidnění a ta žena, stále do krajnosti rozčilená, doufá, že její dcera stále žije a taková naděje je silnější, než léky předepsané psychiatrem. Ve svém doufání opomíjí lásku ke svému zbylému synovi, který je z toho do krajnosti rozčilený také. Další do krajnosti rozčilení lidé jsou: Její manžel, matka, otec, moje přítelkyně, já, psychyatr, jehož léky nezabírají a jeden arab, kterému s ní po schůzce na slepo nevyšel pohlavní styk, což mi bylo úplně jedno, protože já ho do toho nenutil. Nejedná se o žádný spoiler, poněvadž to tam dali tvůrci podle mě jen tak pro zajímavost, aby bylo jasno. Od té chvíle se mi to začalo ještě víc mlžit. Ale vydržel jsem dalších 40 minut a mlha se začala rozestupovat. Posledních 20 minut bylo nádherně srozumitelných a být matka, tak jim rozumím ještě víc. ()

bourec

Spíš psychologickej film s trochou mysteria.Většina starších a opravdovejch thrillerů na tohle téma zhruba po půlhoďce šlápne na plyn,a už to jede.tady se ale za zvuků ambientní nehudby neděje skoro nic.To co se stane v posledních dvaceti minutách sem tušil.Jinak je to kravina,a nechtěl bych vidět,jak řešili tuhle zapeklitou situaci.30%. ()

Michalechal

Další film ze škatulky "nebylo mi příjemný to sledovat, ale nemohl jsem se odtrhnout" :-) Bylo mi trapně a stydno za Lizzie, ačkoliv jsem jí měl zřejmě litovat. Ale ten průběh toho, jak se chovala k synovi a jak nevybíravě a bez skrupulí pronásledovala svou domnělou zesnulou dceru, byl tak dobře udělanej, že ačkoliv se mi u toho kroutily prsty u nohou, musel jsem se dozvědět pravdu, stejně jako ona. ()

• Film sa natáčal v Melbourne (Austrália). (Arsenal83)