Limbo

Když Ana, mladá manažerka pro dodržování předpisů, objeví v záznamech své společnosti neobvykle vysoké účty, nemá ani tušení, jakou lavinu její výzkum spustí. Nejenže se na nelegálním boxerském zápase setká se stárnoucím drobným podvodníkem a vídeňským mafiánským bossem, ale narazí také na Carstena, vyšetřovatele v utajení. Ten je už dlouho na stopě sítě praní špinavých peněz a nyní stojí před těžkým rozhodnutím – Anu totiž zná až příliš dobře. (Cinemax)

klukluka

Jednozáběrovou Victorii mám v TOP10, tady se ale chodí jen po schodech. Forma zvítězila nad obsahem, ale ani ta není dobrá- právě kvůli dlouhým přechodům mezi poschodími a komparzu, který neodolal pohledům do kamery. ()

DonBraso

Jo Ozzy.Německá žánrovka,kterou sledujete většinou s kamerou vzádech a proplétáte se filmovým Limbem až za "Vídeňákem".Herecký výkony jsou moc fajn a celou dobu jsem si říkal jak umí režisér díky hudbě i vcelku nic na plátně udělat tím,že se něco stane.Je to hodně o hercích,to menší spiknutí,že tenhle nehraje úplně do karet není bůhví jak zajímavé,ale na jedno zkouknutí fajn.70% ()