Dva přátelé si přivydělávají praním peněz a obchodem s drogami. Vše se ale pokazí, protože se dostanou do křížku s nečestnými policisty. Moe (Liam Hemsworth) si ale po autonehodě vůbec nic nepamatuje. I přes to musí utíkat před zkorumpovanou policií s taškou plnou drog a peněz.. (O2 TV)

Heywood odpad!

Liam Hemsworth se svým bratrem hrají v drtivé většiny filmů pozéry. Obvykle filmy kazí a celkovému vyznění škodí. Nadšení z nich asi mají jen náctileté, protože oba jsou nesporně pohlední. Tento film naprosto postrádá logiku o tom, že by se o "ztraceného" agenta nikdo nestaral, kam se ztratil, a navíc by agent v utajení neriskoval, že někdo z vyšetřovaných by byl kámošem jeho milé. Protože by ji tím jenom zbytečně ohrozil. Závěrečná jatka nám vůbec neřeší, co dál FBI podnikla a jak politický padouch v pozadí si věc také odskákal o odhalení zrádce v FBI ani nemluvě. Prostě ať si to divák vše domyslí podle libosti. Fakt odpad. ()

Marze

New Yorčan Moe Diamond (Liam Hemsworth) který pere špinavé peníze se snaží dopátrat po tom co se co se probudí a ztratí paměť, co se stalo. U sebe mám ukradených milion v hotovosti a drogy. A oddělení špinavých policajtů v patách. Na to, že má tento brutální kriminální drogový thriller s mačetami a bláznivými dialogy dvě hodiny vysvětlit o co jde, má na to zřejmě málo času. Zato je zde zbytečný sex a všudypřítomná neproniknutelná chladnost. ()

curil

Kostrbatý a vykalkulovaný příběh, který   nezachrání ani závěrečný titulek, jenž jen   zvýší rozpaky i méně náročného diváka.   Film nezachrání ani drsné scény mučení a   čtvrcení mačetou. Opět téma obchodování s   drogami, amnézie hlavního hrdiny, těhotná   partnerka, smrt dítěte a pomsta, což je nosným   motivem. Proradní policajti z DEA snad ani   proradnější nemohli už být a nejslabší   částí filmu jsou dialogy na úrovni parodie.   Liam Hemsworth je samostatná kapitola a jediný   důvod, proč příběhu věnovat téměř dvě   hodiny času. ()

Chrustyn

Smrtelně vážně míněný akčňák, který má ambice ale nemá skills ani hereckého tahouna. Film se pokouší o temnou, špinavou atmosféru, kterou podporuje tmavými filtry a rozklepanou kamerou. Bohužel ambice se nepodařilo řádně zrealizovat a mladý Hemsworth je neskutečný dřevo, který sice není jedinou slabinou filmu, ale charismatický herec, by to přeci jen dokázal posunout o něco výš. Nedosahuje to trapnosti Seagalovek a novějších Willisovek, ale nemá to v sobě nic, čím by to dokázala zaujmout. ()

Arsenal83

Od filmu, ktorý natočil zrejme predavač kebabu som veľa neočakával. Nakoniec to nebolo až také zlé, napriek tomu, že premisa filmu ako stratená pamäť, pranie špinavých peňazí a drogy nie je ničím výnimočná. Toto však nebude tohtoročný najväčší úspech Liama Hemswortha. Už nič totiž neprekoná jeho rozvod s Miley Cyrus, ktorej sa konečne zbavil po predlhom polročnom manželstve. Táto mentálne hendikepovaná osoba sa zase rozhodla, že banány su fujky fujky a ochotne zase olizuje mušle. Ešte stihla chudáka Liama okydať, že vraj v manželstve s ňou veľmi veľa pil. To sa akože čuduje? ()