WWE SmackDown LIVE!

(relácia)
  • USA WWE SmackDown (viac)
Športový / Akčný
USA, 1999, 405x120 min (Alternatívna 90 min)

Tvorcovia:

Vince McMahon

Účinkujú:

Theodore Long, Mark Calaway, Ric Flair, Hulk Hogan, Dwayne Johnson, John Cena, Glenn Jacobs, Paul Wight, Mike "The Miz" Mizanin, Kevin Nash, Paul Levesque (viac)

WWF SmackDown! je profesionálna wrestlingová show spoločnosti WWE. Vysiela sa od roku 1999, pôvodne v štvrtkovom večernom termíne. Od roku 2005 sa nakrúca v utorok a vysiela sa v piatok večer. (AdamesWWE)

Wenzel88

Jo tak to je serial mého mládí. ročníky 2000-2002 jsou pro mne maximum kvality a atraktivity. Dnešní šou je už o hovně kromě starých znamych jmen, ale jinak nova generace je na hovno, asi tam budu musem vletět. A ještě poznamka tady pro ty frajery co maj csfd.cz na starost. David Arquette NIKDY "nehrál" ve smackdownu, akorat zkur*il WCW svym debi*ním filmem. No ale smackdown je WWF resp. WWE takže toho troubu vymažte. Jako zaryteho fandu mě to uráží. KANE forever ()

Hellbilly

Show môjho detstva...strašne som žral Undertakera s Kaneom a Rocka. Rock už skončil, ale stále tam ostali aspoň Taker a Kane a prišli noví wrestleri ktorých som si obľúbil (Swagger, Ziggler, Kofi, Cody Rhodes). Oproti RAW má prevahu v lepších(dlhších a vyrovnanejších) zápasoch. V súčasnosti určite najlepšia wrestlingová show, čiže 5* ()

Bullet odpad!

Že v bedně dávaj spoustu píčovin jsem vědel ale po zhlednutí tohoto hnoje jsem zahořel obdivem k Ordinaci v růžové zahradě, páč neco tak debilního, stupidního a naprosto zbytečnýho jsem v živote neviděl.Jestli se tahle kokotina dostane i k nám tak balim kufry a stěhuju se na Mars a to i kdybych tam měl jít pěšky a bydlet pod širákem. ()

Frajer42

Na někoho asi toporné herectví zúčastněných působí natolik přesvědčivě, že zkrátka nemohou přenést přes srdce, že se někde dočetli, že je to celé fikce. To, jak v každém dílu upozorňují ať podobné kousky nikdy a nikde nezkoušíme je blbost. Když jsem byl menší, tak jsem mnoho z nich s přáteli vyzkoušel a nejenom, že nejsou nebezpečné, ale většina z nich ani nebolí. Když jsem byl menší, tak jsem wrestling žral a býval kvůli němu dlouho vzhůru. Dnes, když se vyjímečně koukám na televizi, přepínám a náhodou na něj narazím, tak se s chutí kouknu. Nejvíce se mi líbí na Eurosportu, protože tam jsou brutální komentátoři, kteří berou soutěž s podobným nadhledem, jako je to celé zamýšleno. Někdy mě sere, že zúčastnění jsou natolik nezkušení, že předstírají údery a přitom je jejich ruka alespoň 10 cm od místa, kam předstírají úder. To mě dokáže vážně nasrat, ale nějaký milý seskok z ringu, nejlépe v kombinaci se saltem, mi to celé vynahradí. Správně zběsilá americká zábava. Jen bych se na to nikdy nešel podívat přímo na stadion. Připadal bych si jako retardovaný imbecil. 3* ()

kulyk odpad!

Nic tomu předem nenapovídalo, pranic nenaznačilo, že by se tak mohlo stát, ale jednoho slunečného dne mi přišel do schránky leták! Od Lídla. I zaradoval jsem se z přívalu kultury do mého žití, vzal si jej do nejmenší místnosti a řádně prostudoval. Americký týden, tý jofka! Vlastně - ou maj gad! Byl jsem tak vykolejený z možnosti stravovat se jako pravý zaoceánec, až mi rulička zahučela do mísy. A jak jsem si tak sušil jednovrstvý v mikrovlnce, osvítil mne snad sám Buš. Co tak připravit rodince tématický den? Nemusí přece zůstat jen u burákové nátierky. Tak jsme si poobědvali pár desítek hambáčů, spláchli to krenberýsovým džusíkem, močkou od Budu a troškou toho kalifornského božolé, zapěli ,,ou sej ken jů sí", demokraticky se rozhodli, že jsme republikáni, pročež naleštili předovku po dědečkovi, pomodlili se za Džeksna, smrt nepřátel i světový mír..... ale stále to jaksi nebylo ono. Zkusil jsem situaci zachránit tím, že jsem příbuzenstvo mlátil po hlavě heverem z forda, aby jim před očima probíhaly pruhy a kolem hlavy hvězdy, zcela jsem to však nespasil. Jako většinou, když si nevím rady, dopomohla Nova, konkrétně Nova sport. Nasadila totiž pořad američtější než kokakola s máršmelousem dohromady - Šnek-down. Připoutal jsem pokrevníky do seslí, aby je ta jízda nesmetla, a spustil onu radost. Ou jez! Typičtí obyvatelé jůesej nelitují času a chodí řešit své trable do ringu. Jak jsou mocní, jak odvážní, jakou to jen mají výdrž. Kdyby to byl býval viděl Adolf, zajisté by se vynasnažil nezapojiti je do Druhé světové potyčky. Neskutečně přesné, tvrdé údery, vysoce intelektuální proslovy, naprosto nestranné a uvědomělé publikum..... no balet hadr. Snad se někdy i ta degenerovaná Evropa přiučí, jak má vypadat poctivý a neošvindlovaný bojový sport. Nechápu jen, jak může i v zemi svobody a práva vznikat opozice vůči takto gargantuovské zábavě, viz prolhaný bijáček Wrestler s plesnivějící Rourkou. Šejm on jů, Majk! ()

• Dňa 8.11.1999 sa odohrala epizóda, v ktorej účinkoval Arnold Schwarzenegger. Zapojil sa do "príbehu" medzi The Rockom, Stevom Austinom a Paulom Levesqueom. Poslednému menovanému dokonca uštedril niekoľko úderov a naopak, Austinovi pomohol a spolu s ním zakončili show vypitím piva. (AdamesWWE)