Láska je láska: Generácia Q

• Česko Láska je láska: Generace Q (viac)
USA, (2019–2023), 25 h 4 min (Minutáž: 44–61 min)

Jennifer Beals, Leisha Hailey, Kate Moennig, Jacqueline Toboni, Sepideh Moafi, Rosanny Zayas, Stephanie Allynne, Freddy Miyares, Carlos Leal (viac)

Průkopnický dramatický seriál Láska je láska zásadně ovlivnil celou generaci a tento podzim se na HBO vrací jeho napjatě očekávané pokračování s názvem The L Word®: Generation Q. Ve svých původních rolích se opět představují Jennifer Bealsová, Kate Moennigová a Leisha Haileyová, spolu se zcela novou skupinou rozmanitých postav z LGBTQIA+ komunity, zakoušejících lásku, žal, sex, nezdary a úspěchy v LA. (HBO Europe)

NinadeL

28/28 Celou dekádu jsme žily v éře po The L Wordu, prožily jsme i tu reality show The Real L Word, ale jen málokoho by napadlo, že se dočkáme plnohodnotného pokračování. A opravdu, Generace Q je tu. Nové postavy výborně zapadly mezi klasickou trojici Alice, Bette a Shane. Angie nám vyrostla a na ostatní klasické postavy se taky nezapomnělo. Všechny tři sezóny se mi zapsaly hluboko do srdce. ()

Arsenal83 odpad!

Seriál, ktorý už svojím názvom naznačuje odpad. Ale to, čo uvidíme hneď v úvode prvej časti je nehorázne. Od prvej sekundy nahota v plnej "kráse" a takmer explicitné lesbické lízanie kundy, ktoré vyvrcholí totálnym humusom - holka dostane krámy, ale ona ju lízala aj tak. Totálny grc, ktorý pokračuje rozhovorom o tom, že kedy už konečne jedna lesba požiada o ruku tú druhú. Choďte s tým LGBT úchylami už do prdele. Alebo aj nie, ešte by sa im to tým mužským deviantom páčilo. ()

playboxguest

Všechny holky jsou tu krásný, a celkově je tu i vše okolo takové lesklé, líbivé a pohádkově jednoduché (ne tak mind fuck jako v životě). Genaration Q není moc real ani drama, ale opravdu spíš taková pěkná romantická pohádka z lgbt světa. Dobře se na to kouká, až moc dobře, ale je prostě cítit, že je to citelně mainstreamově napsané. Návrat po letech každopádně potěšil, ikdyž musím říct, že nové postavy mě bavily daleko víc než ty původní. A ten závěr. Pořád přemýšlím, jestli mě nějakej závěr série rozbil tak citelně. A napadá mě jen Neganovo eeny meeny miny moe. Za ten hvězda dolů, minimálně do další série (snad si do jejího příchodu zapamatuju víc než jen dokola opěvované podpaží Jaqueline Toboni). ()

TheRay97

Oproti původnímu seriálu mi připadalo, že všechno se moc urychlovalo. Scénář se nezdá tak promyšlený a každou epizodu nastane nějaký ten "zvrat", který má diváky šokovat. No jo, jenže ti, kteří si dali načas a vyhledali si tu starou známou klasiku, pochopí, že nová verze, pokračování, se moc s modernizováním nesnoubí. Opět velkou vlnu dramatu přinesou Bette a Tina, ovšem nové dvojice se s těmi z původního seriálu vskutku měřit nemohou. Sečteno a podtrženo, investice do staré dobré klasiky. ()

VeronicaLake

Keby môj život a moje vzťahy mali byť ako v generation Q, radšej dobrovoľne podstúpim konverznú terapiu v kempe Kevina Bacona. Jednu hviezdičku nechávam z nostalgie pri spomienke na to, ako som zhodila celú lokálnu sieť u nás v paneláku, keď som pirátila pôvodný L word (ktorý, btw. bol len o malinko menšia srajda než toto, ale namiesto 2 a pol sexy kočiek ich mal aspoň tucet a Alice ešte bola sem tam dokonca vtipná). ()