Tenkrát poprvé

• USA Never Have I Ever
USA, (2020–2023), 19 h 5 min (Minutáž: 22–33 min)

Kamera:

Rhet Bear

Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Martin Martinez, Mark Collier, Isai Torres, Adam Shapiro, Lee Rodriguez, Gilberto Ortiz (viac)

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují. (Netflix)

Recenzie používateľa andalin k tomuto seriálu (3)

Tenkrát poprvé (2020)

Pustím si před spaním nějaký film! ...řekla jsem si a po chvíli rozmýšlení zapla první epizodu tohohle seriálu. Teď jsou 4 ráno a já se od toho prostě nemohla odtrhnout, jak mě to bavilo. A přesto nejde o příliš složitou nebo originální zápletku. Prostě mě to fakt chytlo. Je to přesně takovej seriál pro teenagery, kterej bych doporučila mojí 12 lety sestře a zároveň bych si to na 100 % užila i já. Scénář se dotýká nejen problematiky nekompletní rodiny, přátelství a ztráty, ale i životu minorit a coming outu na střední. Nic není přehnaně dramatické a občas se nad něčím uchechtnete. Bylo by perfektní, kdyby šlo o jednorázovou věc, ale bojím se, že budou chtít udělat další sezónu. Edit po druhém zhlédnutí: Beru zpět a chci další sezónu. Pojď mi! :D ()

Série 2 (2021) (S02)

Tak jsme se dočkali. Druhá série mi byla perfektním společníkem na dlouhou cestu. Dočkáme se zde desítek momentů, kdy Devi něco zvorá nebo někoho podrazí, dočkáme se slzynahánějících flashbacků s tátou, dočkáme se polonahého i zmoklého Paxtona a... kde jsem to byla? :) "Life is too short not to speak to each other." ()

..., když jsem dala střední škole sbohem (2023) (S04E10)

Nějak takhle si představuju úspěšné zakončení kvalitního seriálu. Těší mě, že je 4. sezóna poslední a příběh se nijak dál nenatahuje, to je ve světě americké produkce osvěžující. Cesta Devi a jejích přátel mě velmi bavila a jsem ráda, že mi ji před 3 lety Netflix předhodil! ()