Tenkrát poprvé - Série 2

(séria)
USA, 2021, 4 h 56 min (Minutáž: 28–32 min)

Kamera:

Rhet Bear

Nové lásky, nová spolužačka a spousta nových záminek k hašteření s mámou jsou pro Devi dost dobré důvody, aby udělala pár odvážných kroků – a taky pochybných rozhodnutí. (Netflix)

M.i.k.e

Devi jse sice pořád sebestředná blbka,která se chová jako slon v porcelánu,ale stejně jako první řada,i ta druhá solidně funguje a je dostatečně zábavná,vtipná a lehce poučná.Snad jen na to dojetí tentokrát nedojde.Nastavená laťka nebyla překročena,ale ani snížena a to je úspěch...70% ()

DwayneJohnson

Já vlastně ani pořádně nevím, co se mi na tom tak líbilo, ale jak začal mluvit vypravěčský hlas Johna McEnroa, přistihl jsem sám sebe, že se chvílemi při sledování potutelně usmívám, jak nějaký dospívající puberťák. A přitom je to tak hloupé a jednoduché, tak průhledné a naivní, zároveň však i místy dost vtipné a hlavně pohodové. I když asi víte, kam to směřuje a jak to celé dopadne, nemůžete od toho odtrhnou oči a na závěr se dostaví ten sladký pocit, který je při sledování takových romantických seriálů potřeba. Ne zdaleka vždy přijde a o to víc jsem raději, že mě to potkalo tady. ()

ScarPoul

Obrovský posun vpred. Ale že obrovský. Normálne som si všetky eskapády Indky Devi užíval, ako už dlho nič podobné. Funguje to. Je to krásne zamotané. Má to fajn miesta, ktoré majú akýsi citlivý presah a postavy sú strašne sympatické. Je to vlastne niečo podobné ako Sex Education, len bez nahotín a bez zmysluplnejšieho scenára. Ako oddychovka to ale funguje perfektne. Jediná výtka je len tá, že všetky dôležité problémy sa vyriešia strašne jednoducho jednou alebo dvoma vetami. Lenže vzhľadom na to, že sa jedná o takýto typ seriálu, tak to nejako akceptujem a nehľadám v tom veľké umenie. Čo bola moja chyba pri prvej sérií. Každopádne sa teším na tretiu a za mňa veľká spokojnosť. 2.séria - 90% ()

andalin

Tak jsme se dočkali. Druhá série mi byla perfektním společníkem na dlouhou cestu. Dočkáme se zde desítek momentů, kdy Devi něco zvorá nebo někoho podrazí, dočkáme se slzynahánějících flashbacků s tátou, dočkáme se polonahého i zmoklého Paxtona a... kde jsem to byla? :) "Life is too short not to speak to each other." ()

IZFNP

Seriál, pri ktorom sa u mňa konštantne striedajú pocity trápnosti, šťastia, pobavenosti a hejtu. A pri pohľade na 30ročného tínedžera Paxtona aj nadržanosti. Áno, hlavná postava je 80 % času na facku, ale scenár je svieži a zábavný a rozkošný a jednoducho baví. Len by som sa chcela vyhnúť už tretej sérii, kde sa Devi bude plácať medzi dvoma borcami, a pritom nevedieť, ktorého vlastne chce. ()

Lesazrk

Obrovské zlepšenie oproti prvej sérii, pre mňa jedinou chybou je nesympatická hlavná hrdinka. Každopádne Netflix kvóta bola splnená - máme tu Aziatky, lezbu, gaya, bad-boya, šprta, nerda a afroameričanku. ()