Reklama

Reklama

Don Matteo

(seriál)
všetky plagáty
Komédia / Krimi / Dráma
Taliansko, (2000–2022), 261 h 53 min (Minutáž: 45–120 min)

Scenár:

Mario Ruggeri, Carlo Mazzotta, Mauro Graiani (viac)

Hrajú:

Terence Hill, Nino Frassica, Flavio Insinna, Nathalie Guettà, Francesco Scali, Pietro Pulcini, Pamela Saino, Gastone Moschin, Sydne Rome (viac)
(ďalšie profesie)

Série(13) / Epizódy(265)

Obsahy(1)

Do talianskeho stredovekého mestečka Gubbio prišiel svojho času z Mexika nový farár Don Matteo Bondini (Terence Hill), ktorý si svojim úsmevom, zmyslom pre humor, ale aj silnou túžbou po spravodlivosti získal srdcia všetkých ľudí. Don Matteo nestrpí násilie a neprávie páchané na ľuďoch, a preto sa vždy zapletie s miestnymi kriminálnikmi.... (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (30)

xaver 

všetky recenzie užívateľa

Přes hodně odsuzující komentáře považuji tento seriál za celkem zdařilý. Chápu, že italský venkov a vůbec život obyčejného italského člověka nemusí být pro diváky namlsané akčními krváky všech možných proveniencí zajímavý, ale to nesnižuje hodnotu celého seriálů, který si myslím lze zařadit mezi solidní průměr. ()

Sociopath odpad!

všetky recenzie užívateľa

Mal som sen... Na rozheganej ukrajine si to valil Hýlovie Terens úzkou stezkou, úsmev na perách, Kristuspán sa roztomilo hompáľa na prívesku, černej hábit á la Temný rytier za ním romanticky vanie, motýľ babočka predbieha osamelého cyklistu a Terens zbiera mušky medzi vycerené zúbky... Zrazu sa zprava prirúti kurva-veľký tirák čiernej farby s neapolskou ešpézetkou, zbadá bývalého kolegu, toho času homosexuálneho pedofila na bajku, dupne na plyn a s chuťou a s nezameniteľným úškrnom sleduje toho starého mamrdára, ako letí vzduchom sťa po vypití redblivu... Pohľadí si zarastenú tvár s pôvabnými lícami, potľapká si mohutné brucho, stiahne okienko a zvolá: "Zabíjení je má práce lásko!". Bud zaradí jednotku a odfrčí. Škoda, že to bol len sen... ()

Reklama

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa

Talian Mario Girotti je všeobecne známy pod umeleckým pseudonymom Terence Hill. V minulom storočí patril medzi populárnych westernových a komediálnych hercov. Vytvoril známu dvojicu so svojim krajom Carlom Pedersolinim, vystupujúcim pod menom Bud Spencer. Terence Hill bol sympaťák, ktorý točil zábavné filmy. Avšak v novom miléniu začala jeho herecká kariera pozvoľna upadať až ocitla sa v bode, keď musel účinkovať v nudných, poradných, televíznych seriáloch ako je napríklad "Don Matteo". * ()

dyfur 

všetky recenzie užívateľa

...tak seriál s Terence Hillom z roku 2000 ...už to nie je ako v časoch najväčšej slávy,vtip viac menej vyprchal,ale T.Hill si našiel peknú úlohu-vynašiel sa...ono už by asi nešlo byť zaľubeným blondiakom s modrými očami..... pre priaznivcov T.Hilla to bude zrejme len priemer...pre ostatných iste ešte menej.... ()

-soch- 

všetky recenzie užívateľa

Priznám sa, že na CSFD.cz som sa k tomuto seriálu dostal až teraz a som teda naozaj prekvapený. Nečakal som, že v hodnoteniach užívateľov klesne tak nízko. Mnohí sa čudujú, že ako Terence zablúdil k tomuto seriáliku, ale mne to vôbec neopripadá čidné. Terence Hill - dôchodca sa mi sem dokonale hodí a nevidím v tom problém. Seriál takisto výborne zapadá do stredovekého mestečka a tak sa moje hodnotenie vykláňa z filmového obloka ostatných užívateľom. V hlavnej úlohe, slovenskom znení: MICHAL DOČOLOMANSKÝ. Réžia: PETER MIKULÍK a iní. ()

Galéria (100)

Reklama

Reklama