Reklama

Reklama

Don Matteo

(seriál)
všetky plagáty
Komédia / Krimi / Dráma
Taliansko, (2000–2022), 261 h 53 min (Minutáž: 45–120 min)

Scenár:

Mario Ruggeri, Carlo Mazzotta, Mauro Graiani, Alessandro Bencivenni (viac)

Hrajú:

Terence Hill, Nino Frassica, Flavio Insinna, Nathalie Guettà, Francesco Scali, Pietro Pulcini, Pamela Saino, Gastone Moschin, Sydne Rome, Pino Ammendola (viac)
(ďalšie profesie)

VOD (1)

Série(13) / Epizódy(265)

Obsahy(1)

Do talianskeho stredovekého mestečka Gubbio prišiel svojho času z Mexika nový farár Don Matteo Bondini (Terence Hill), ktorý si svojim úsmevom, zmyslom pre humor, ale aj silnou túžbou po spravodlivosti získal srdcia všetkých ľudí. Don Matteo nestrpí násilie a neprávie páchané na ľuďoch, a preto sa vždy zapletie s miestnymi kriminálnikmi.... (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (32)

MM_Ramone 

všetky recenzie používateľa

Talian Mario Girotti je všeobecne známy pod umeleckým pseudonymom Terence Hill. V minulom storočí patril medzi populárnych westernových a komediálnych hercov. Vytvoril známu dvojicu so svojim krajom Carlom Pedersolinim, vystupujúcim pod menom Bud Spencer. Terence Hill bol sympaťák, ktorý točil zábavné filmy. Avšak v novom miléniu začala jeho herecká kariera pozvoľna upadať až ocitla sa v bode, keď musel účinkovať v nudných, poradných, televíznych seriáloch ako je napríklad "Don Matteo". * ()

Lukas222 odpad!

všetky recenzie používateľa

To, čo bolo spočiatku pomerne znesiteľné a občas zábavné, sa postupne zmenilo na trápnu taliansku telenovelu... A to hlavne kvôli tomu trafenému karabinierovi, ktorý zrejme počas tvorby seriálu podstúpil lobotómiu (alebo udrela starecká demencia), pretože si neviem predstaviť súdneho človeka ochotného robiť tam zo seba takého vola... ()

Reklama

movemat 

všetky recenzie používateľa

Terencovi Hillovi táto rola mimoriadne svedčí. Má láskavé oči a v roli kňaza mu to pristane. Jeho poučenia sú veľmi múdre a osožné. Taktiež sa mi páči pekné talianske prostredie a časté vtipné dialógy. Len škoda, že dejovo ten seriál stojí za starú belu a v podstate sa len tak neustále vlečie a vezie na takej príjemnej atmosfére, ale po dopozeraní nejakej časti zistím, že ani neviem o čom bola. ()

dyfur 

všetky recenzie používateľa

...tak seriál s Terence Hillom z roku 2000 ...už to nie je ako v časoch najväčšej slávy,vtip viac menej vyprchal,ale T.Hill si našiel peknú úlohu-vynašiel sa...ono už by asi nešlo byť zaľubeným blondiakom s modrými očami..... pre priaznivcov T.Hilla to bude zrejme len priemer...pre ostatných iste ešte menej.... ()

kkarx

všetky recenzie používateľa

Jednou, ještě když jsem chodil na střední, jsem dostal chřipku a musel to alespoň týden doma vyležet. Projížděl jsem z nudy tv programy. Na jednom kanále jsem zbystřil, protože jsem poznal Terence Hilla a toho jsem v tu dobu měl hodně rád z westernů a dalších komedií s Budem Spencerem. Ten týden mi to přišlo jako docela ok program. Hill je sympaťák a dokáže pobavit. Krom toho nic lepšího dopoledne v televizi nešlo. :) Na pravidelné koukání asi ne, ale jako relaxační optimisticky laděná zábava při nemoci to nebylo tak špatné. ()

Galéria (100)

Reklama

Reklama