Necrotongue

Na to, že jde o vyloženě proženský (nebo protimužský) seriál, se až podezřele dobře bavím. Asi to bude tím, že některé údery míří i do vlastních řad, a alespoň trochu se tím srovnávají misky vah. Ať už je to, jak chce, nejdůležitější je pro mě to, že je to celé velmi dobře napsané i natočené. ()

Lilith03

Tento díl přinesl spoustu legrace, ale nebyla jsem plně spokojená s vývojem některých částí v příběhu. Ale stále je to skvělé a zábavné. Ráda bych i vyzvihla samotnou úvodní znělku, která mě velmi baví a ještě jsem se k ní nevyjádřila, je zábavná a chytlavá. ()

castor

Eli už s prášky není spokojený, nechává to zajít dál. A brzy se to na cestě na společný pobyt projeví. Dál zřejmě půjde i April, protože svého ženatého milého navštíví doma. A Beth Ann se musí nechat „zastoupit“. Jenže pak se dozví, co ještě si April ze vztahu kromě rozlučkové kytice odnesla. Reakce bude nakonec, no, překvapivá. Dál hodlá jít také Tommyho matka Naomi se šroubovákem v ruce, protože si myslí, že synek prodává drogy. Naposledy „pochybné zákaznici ve středním věku.“ Marc Cherry znovu přispěchal s hezkými, vtipnými, bystrými i drzými dámami, které mají svá tajemství, své kostlivce ve skříni, které jsou vesměs zazobané, a které se svérázně vyrovnávají se dílčími životními překážkami. A fajn se na to dívá. ()