Sebrali ji na ulici a chtějí výkupné. Spoutaná a s roubíkem se snaží pečlivě připravené plány svých dvou maskovaných únosců zhatit. (Netflix)

Arsenal83

Film je kopírkou alebo pokus o napodobeninu pre mňa veľmi dobrého filmu "Zmiznutie Alice Creedovej". Takmer každá scéna, každý strih sú úplne totožné. Až sa divím, že pán Thomas Sieben sa bez ostychu tvári, že to on "napísal" scenár. Vôbec nechápem, prečo sa pod toto podpísal Netflix. Navyše namiesto Gemmy Arterton tu hrá nemecká špata. ()

Enšpígl

Dokud to tvůrci hráli přes psychologii a odkrývání karet, bavilo mě to, ale tou závěrečnou fází mě opravdu "dojali" chlapci německý. ()

Malarkey

Únos Stelly jsem si pustil jenom proto, že se ve filmu objeví dva herci z Fakjů pane učiteli - blbá Šantal a blbej Danger. Byl jsem tedy zvědavej, jak se poperou s vážnou rolí. No a zvládli to v pohodě. Celkově jsem se nenudil, ale to jsem netušil, že se jedná o remake stejně průměrného filmu. Na hodnocení to ale nemá vliv. ()

silentname

V rámci žánru to funguje celkom okey, no nemôžem povedať, že by "Kidnapping Stella" bolo nejako extra zaujímavé. Viac-menej je to starý známy koncept. Mnohí tu píšu, že je to od A po Zet kópia alebo remake iného filmu, ktorý som ale nevidel. Takže nebudem filmy medzi sebou porovnávať a jediné čo urobím je, že budem hovoriť o tomto filme ako takom. Najlepším elementom filmu je fakt, že je oklieštený skutočne len na troch hercov. Nič viac to nepotrebuje. A menej je viac. Takže som rád, že sme tam nemali nejaké veľké naháňačky, alebo niečo podobné. Postavy sú celkom okey, no na druhú stranu vieme odhdnúť aké budú ich role. Máme tu šéfa únosu, máme tu druhého únoscu, ktorý sa do toho zamotá a obeť, ktorá možno má sama nejaké nápady, ako sa z celej situácie dostať. A nie je hlúpa. Takže snaha sa cení. V momente ako uvidíte našich únoscov vám bude jasné, akú bude mať ktorý rolu. A viac-menej to sedí. Samé o sebe to malo pre mňa jeden prekvapivý moment, no celé to potom dalo zmysel. Najlepšia časť filmu je asi keď na malý moment skutočne Stella získa preahu a začne bojovať. A skoro sa jej podarí uspieť. To chválim. Neviem osobne čo moc k filmu viac dodať. Je to jednoduchý film s nemeckými hercami, ktorý je sám o sebe celkom neškodný a funkčný. Neviem ako by som sa na to díval ako na remake, ale na to vám môžu odpovedať iní komentátori. Takže ja len odovzdávam filmu jeho záverečné hodnotenie. Hodnotenie: C+ ()

M.i.k.e

podle obsazení to vypadá trochu jako volné pokračování Fak jů pane učiteli a vlastně by to bylo i lepší.Takhle to není nic víc než nudnější kopie Zmizení Alice Creedové.Ta se mi ovšem svého času celkem líbila.Tohle bohužel ne...40% ()

zsn

Před spaním posloužilo 😁 A výkony na Němce se také daly. Jen by konečně v nějakém filmu mohli všichni umřít 🤣🤣🤣🤣 A samozřejmě Cigarettes After Sex na konci - to je genialita! ()

mira.l

No to byla ale blbost. Několik mega éček - a nikde žádný policajti, nic. Kradený auto taky nikdo nehledá. Stella se dovolala na policii, a přesto nic. Za únosce - roubík bych jistě volil jinej, to jen tak na okraj:). Barák jako kráva, ve kterým není ani noha, ale zase až tak úplně vybydlenej nebude, když tam jde elektrika a teče voda, že ano... Že se to odehrává někde v Německu a je to celé anglicky, to je asi ten nejmenší problém. A nakonec jako co, Stelle přišlo vhod větší než malé množství zelených papírků, které původně patřily jejímu tatínovi? No, asi se moc rádi neměli, bych si tak tipnul. ()

JenYu

Nejvíc mě zaujalo, že celý film byl pojat výhradně z perspektivy únosců. Žádná policie, žádná snaha o záchranu a žádné další okolí. Kromě toho mě však film ukolébával zejména hereckými výkony, které mi u Stelly a Toma přišly obzvláště slabé. ()