pornogrind

Název filmu může být trošku zavádějící pakliže byste od filmu čekali vyloženě čarodějnickou tématiku. O čarodějnictví se film jen otře ve smyslu toho, že skupinka kamarádů uvízne v místech kde se v dávných časech vykonávali čarodějnický procesy. Což má evidentně na toto místo neblahý vliv dodnes. Všude sníh, zima, žádnej signál a pomoc v nedohlednu. Nastupuje neklid, strach, panika a paranoia. Taková ta klasika. Možná to ale není paranoia a tohle místo zapříčinilo, že jedna z dívek je něčím nebo někým posedlá. Asi nic extra ale na jedno zkouknutí a na zchlazení v těchto letních večer se to dá. Slabší 3hvězdy. ()

darkrobyk

Omladina si vyjede lyžovat, a protože cesta je najednou kvůli nehodě uzavřena, vydají se oklikou. A jelikož se jim zdá oklika dlouhá, tak to vezmou zkratkou. Uprostřed zasněžených lesů to není nejlepší nápad, navíc se o zdejší krajině říká, že je prokletá. Na začátku hned poznáte, kdo je největší debil, blbky jsou rovnou všechny. Mysteriózní survival vypadá chvílemi, že se přehoupne do pagan hororu (nestalo se, ale něco zlověstného tam bylo), nebo do animal hororu (nestalo se, škoda, hlavně u pasti jsem očekával vlky). Pokud se necháte vtáhnout, tak má film solidní atmosféru a rozhodně není nad to, když je za oknem vedro přes třicet, sledovat postavy, jak postupně umrzají. Tedy určitě lepší, než se dívat na zmírající na poušti. Dvakrát dojde na střeva ven a krví se taky úplně nešetří, byť přímo krvepády to nejsou. Postavy samozřejmě dělají jednu chybu za druhou, tudíž snímek může, jako mnohé podobné, posloužit i jako instruktážní film, co nedělat. ()

Lacike

Dúfal som, že dostanem horor typu Evil Dead v ktorom budú partu teenagerov vyvražďovať v lese nejaké čarodejnice. Namiesto toho som dostal nudnú sračku typu Blair Witch Project v ktorej tej bande pomaly začne jebať a vyvraždia sa postupne sami medzi sebou. Škoda. Trailer mal solídnu atmosféru. Film nie. 4/10. ()

ricci.s

Nejedná sa o zlé čarodejnice naháňajúce neposlušných teenagerov, kdeže. Zasnežený, lesný survival. Skupinka mladých cestuje na výlet, samozrejme sa po nehode zaseknú v mrazivej noci, a ešte aby toho nebolo málo, jednu z nich očividne niečo posadne. Ďalej to už ide podľa očakávania, avšak bez čarodejníc. Nedôvera, hádky, paranoidné stavy a úmrtia. Našťastie s celkom sympatickými hercami a zaobalené do solídnej atmosféry (spomenul som si na "Wind Chill"), takže dojmy celkovo pozitívne. ()

Morholt

Partička mládežníků je nucena použít objízdnou trasu a cestou narazí na místní legendu o čarodějnici. Pochopitelně se rozhodnou prozkoumat lokalitu, která s bosorkou souvisí a to i přes nepřízeň počasí, varovnou ceduli a skutečnost, že jedna z členek výpravy se chová nějak divně. A tak je celkem logické, že nehoda na sebe nenechá dlouho čekat.Nejspíš bych se nedopočítal, kolikrát jsem něco podobného viděl, ale to by asi ani tolik nevadilo, kdyby se skupina výletníků nechovala silně nesympaticky. Tady to byl debil vedle krávy a i ta Kasulka, která se mi tolik líbila v Exorcistovi, mě nakrkla, když coby městská fuchtle začala místnímu domorodci kázat cosi o humánním lovu medvědů. Takže tak do poloviny velký špatný. Ovšem pak se z toho stalo velký dobrý. Divně se chovající dívčina začala být fakt strašidelná, stísněná atmosféra auta udělala svoje, paranoia pomalu přebírala kontrolu a své si k tomu řekla i Smrtka. Navíc vzdor tomu, že mi ta parta byla dost dlouho protivná, začal jsem jí docela fandit. Škoda, že do toho Baker nepraštil o něco dřív. I přes mizernou první půlku, nakonec hodnotím pozitivně. 60% ()

• Natáčení probíhalo v Sudbury (Ontario) v Kanadě. (noelcoward73)