Jennifer (Brenda Song) mala v jednu daždivú noc nehodu. Keď sa prebudí, nič si nepamätá a pri jej lôžku stojí neznámy muž, ktorý sa predstaví ako jej manžel. Jennifer sa dostáva do nebezpečenstva, pretože sa vracia do života, na ktorý si nepamätá. (Emanuela)

Kosik8

Tady asi budu očividně výjimka. Koukáno s manželkou, která vše prohlédla asi po 5ti minutách a pak se nudila. Mě to celkem pohltilo a zabavilo ale opravdu hodně zabavilo. Asi možná tím, že sem se do toho opravdu "zažral" sem i přehlídl lehce naplánovaný příběh, který je v těchto filmech víceméně standartem. Každopádně i přes moje vyšší hodnocení je to asi jen průměrný film, který vás zabaví když nebude vědět co dělat. ()

Jaro.Krafcik

Hlavnú herečku si pamätám ešte z čias disney channel. To že ju ešte niekedy uvidím som nečakal, další netflixový film s dabingom. Ktorý ponúkol zápletku ktorú sme už všetci videli. Ale napínavé to bolo dosť. Vôbec to nebolo zlé, po hodnotení odpad! trochu naprávená chuť. A preto aj o niečo lepšie hodnotenie, jednoducho bavilo. 4* ()

KateW

Film sám o sobě není až tak strašný. Ačkoli jsem filmový ignorant a stačí mi málo, Secret Obsession mě vytáčel svými nelogickými chybami, kterých si nešlo nevšimnout. Jeden příklad za všechny (spoiler?) jsou zamčené dveře, které se hlavní hrdinka filmu a posléze i mužský protagonista snaží otevřít. Ona k tomu použije pinetku/sponku a on je prostě vyrazí. Já bych vytáhla zarážku, na kterou je tam hlavně u pána nádherný opakovaný záběr. Nicméně jo koukatelné to je, jen to trochu bolí. ()

petikacka

Od začátku víte kdo je padouch a jak to dopadne. Ještě natočeno tak, aby to bylo jasné i slepému. No prostě strašná kravina a ta pajda pajdavá ta mi tam ještě navíc lezla pěkně na nervy. O Netflixu jsem měla vyšší mínění, ale co jsem si ho pořídila, tak pouze zjišťuju, že narazit na opravdový skvost musí se jeden prohrabat haldou sraček. Za mě 20% ()

mira007

Netflix krimi thriller o Jennifer, která se po autonehodě probudí se ztrátou paměti v nemocnici, odkud si ji odvede manžel, kterého si nepamatuje. Začátek solidní, ale po patnácti minutách je jasné, která bije a karty jsou vyložené a divák ví, jak to skončí. Je to sice takové nažehlené, předvídatelné barevné jako Tv film od Danieli Steelové, ale jako neškodná oddechovka na odpoledne pobaví takže za Brendu Wong a ten parádní barák tři slabší hvězdy. Thriller, který je spíš pro holky. ()

• Jennifer (Brenda Song) nájde svoj telefón v priehradke auta, ktorý funguje. Od jeho posledného použitia ubehlo viacero dní, baterka by tak mala byť vybitá. (megajalec)
  • Rana na hlave Jennifer (Brenda Song) po zásahu kameňom zmení päťkrát za minútu miesto. (megajalec)
  • Keď lekári oživujú Jennifer (Brenda Song) pomocou defibrilátora, robia to cez oblečenie. Defibrilátor však funguje iba na holé telo, ideálne s použitím vodivého gélu. (megajalec)