Starodávný vir začne proměňovat lidi v upíry, a tak se doktor musí utkat se svým nejlepším přítelem. (Netflix)

Facerr

Někde jsem tady četl očekávaný příměr k The walking dead a musím konstatovat, že zombíkům to nesahá ani po kotníky. První dva díly naznačovali, že by se mohlo dít něco zajímavýho, ale pak to šlo od desíti k pěti. Tohle byla vážně slabota a přitom to mělo takový potenciál. Docela se divím, že jsem vydržel celých deset dílů. ()

whysoserious odpad!

Zklamání. Říkal jsem si už z ukázek, že to sice na poli upířích seriálů nebude nic objevného, ale doufal jsem v oddechovku, u které budu moci vypnout mozek. Že mě už úvodní pilot odradí od dalšího sledování jsem fakt nečekal. Opravdu je nutné celý první padesátiminutový díl zdlouhavě ukazovat přeměnu jednoho člověka místo toho, aby ji tvůrci nastínili v prvních deseti minutách a příběh se poté rychle nakopnul do svižnějšího tempa? ()

kklepkaa

Obrovské zklamání. Ian Somerhlader byl v Upířích deníkách boží, tady se z něj stal stárnoucí človíček co příliš nezaujme. Je teda pravda, že jsem viděla jen jeden díl, třeba se to později rozjede, ale nejsem si jistá, že tomu dám ještě šanci při tom jaká je na trhu konkurence a jak já stíhám sledovat seriály. ()

applause

Nevěděla jsem, co od tohoto seriálu čekat, když jedním z režisérů je postava Upířích deníků Ian Somerhalder. Myslela jsem, že téma bude podobné, ale je to něco zcela jiného. Ústředni téma upírů je zde ale stejné. Když jsem si v synopsi přečetla, že Ian nebude hrát upíra, byla jsem docela zklamaná. Po zhlédnutí série mi to ani nevadilo. Téma je zajímavé a řekla bych, že kvalitou je seriál spíše průměrný. Nic moc nového se tu neřeší, ale zajimavá je jeho myšlenka. Nudil mě asi jen jeden díl, jinak mě to docela zajímalo. Zvrat na konci jsem nečekala a jsem zvědavá, co přinese další série. Zajímavý komentář: Karol.Eitler. P. S.: Nemá cenu zde vypisovat své myšlenky, když mám na seriál stejný názor. ()

kaylin

První sezóna seriálu „V-Wars“ ukazuje, kde jsou silné stránky seriálu a kde jsou slabiny. Silné stránky jsou v to, že to je zajímavé téma, má docela dobré postavy, jsou v tom emoce, které jsou přece jen cítit. A sem tam jsou zde dobré triky. Slabé stránky jsou v tom, že to není originální, ve vývoji dění je to celkem nuda a ty triky jsou na druhou stranu někdy otřesné, protože jsou digitální. ()

Prosinec na Netflixu

Prosinec na Netflixu

02.12.2019

Ano, je to tak, Vánoce už jsou za rohem. Ale nebojte, tady vás za nenakoupené dárky, vážné projevy agrese při zaslechnutí melodie k All I Want For Christmas, ani obecné pohrdání všemi, kdo si už na… (viac)