Dvaja priatelia sú omylom zatknutí spolu s niekoľkými výtržníkmi a odvedení do pracovného zajateckého tábora. Obaja pri svojom nemotornom správaní spôsobujú v tábore chaos a škody. Keď príde inšpekcia, podarí sa im pokaziť ich auto s pomocou ryže, následkom čoho vznikne poriadny zmätok. (Marek1991)

Iggy

Laurel a Hardy jsou zavřeni do vězení-pracovního tábora, kde kopou výkop. Nejprve se několikrát pokusí utéct, pak se pokusí poobědvat u důstojnického stolu a pak, místo aby donesli dřevo, pokácejí strom i s pozorovatelnou. Po trampotách se Stanovým krumpáčem, který se vždy neomylně zasekne do Oliverovy bundy, prorazí vzteklým Oliverem odhozený krumpáč chladič auta Jamese Finlaysona, který přijel do tábora na inspekci. Ucpou ho rýží, z které se stane podivná kaše, které je rázem všude plno a dochází ke šlehačkové bitvě s rýžovou kaší, která je skvělou ukázkou rozrůstajícího se chaosu, který nakonec zachvátí celý dav. V nastalém zmatku oba viníci utečou a schovají se do auta, kde se na ně vzápětí vylije káď jakési bílé tekutiny. Z ní se po chvíli vynoří oba naši hrdinové úplně bílí. Ani nakonec se jim utéct nepodařilo. ()

Marek1991

Predvídateľné vtipy, celý film je dosť jednoduchý a aj napriek dobe som mal pocit, že ani okolití ľudia, čo sa dostali do záberov a nemali byť vidieť, ako sa smejú, či nesmejú, z toho veľkú zábavu nemali. Laurel a Hardy majú lepšie filmy, toto je veľmi naivné. ()

josieaddms

Mám dobrou náladu už co slyším tu jejich praštěnou znělku! Sice v tomto snímku byli vtipy které jsem už před tím viděla (Například ten s kořením do polívky, nebo z únikem...) ale za to tam byli místa naprosto nová, a samozřejmě skvělá. Obzvlášť konec mě tedy dostal. A taky dřevorubectví v jejich podobě bylo záživné. Ono, je to sice tak trochu jednoduché, ale tou jednoduchostí je to strašně krásné. Bavila jsem se opravdu dobře. Vždycky ve svým krátkých groteskách mají co říct, a i když jsou někdy otravní, tak nikdy ne až příliš. Milé, a zábavné. ()

Pitryx

Přišlo mi to takové málo srandovní. Ne že bych se vůbec nezasmál, ale bylo toho nějak málo. Přesto možná někdy mrknu zas. ()

PetraMishka

Moc pěkná groteska, kde Laurel a Hardy skončí v pracovním táboře, kde způsobí několik malých katastrof - pokácí strom, ale nevšimnou si, že je na něm vyhlídka stráží, do tekoucího motoru nasypou rýži, ze které se stane kaše a ta je pak všude. Bylo to vtipné, svižné a závěrečná bitka byla super. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /gagy tentokrát trochu slabota/, + /sekání stromu bylo stejně nejlepší/, hodnocení - slabší než The Music Box a Chickens Come Home, ale ušlo to aneb kterak Laurel a Hardy převrátili naruby zajatecký tábor ()