Naka no hito Genome [Džikkjóčú]

• Japonsko ナカノヒトゲノム [実況中] (viac)

Iride Akatsuki odemkl skrytý obsah hry "Nakanohito Genome", kterou zrovna hraje, a vyklube se z toho doslova hra v reálném životě! Brzy se probudí a zjistí, že byl unesen na divné místo společně s dalšími lidmi, kteří se specializují na různé druhy her, například bojové hry, logické hry, strategické hry atd. a po tom, co dokončí první úroveň, zjišťují, jak hra bude pokračovat... Uspějí a dostanou se ven naživu? (ČSFD)

Terezinka198

Namíchejte podobnou atmosféru z Danganronpy, přestěhujte příběh do hry, kde vaším úkolem je získat co nejvíce shlédnutí a zároveň přežít prapodivné úkoly Pacy-san a získáte "Nakanohito Genome [Jikkyouchuu]". Co se z počátku nejevilo příliš dobře a já se obávala, že to bude jenom průměrná podívaná, u které se sem a tam zasměji, se nakonec stalo jedním z mých oblíbených anime letní sezóny. Proč? Protože z počátku na vás vybafne hromada nových postav a vy v nich máte zmatek. To se časem změní, pokud vás příběh zaujme a vy si postupně uvědomujete, že znáte všechna jména hlavních postav a dokonce i pár věcí navíc. (což se u mě děje málokdy, když se jedná o sezónní anime) Jasně, plno věcí nedořešených, otázky nezodpovězené, další stage čeká... ale anime končí. Vzhledem k malému počtu diváků (ne hry našich hrdinů, ale anime) se nejspíš jen tak pokračování nedočkáme (zda-li vůbec). A kdyby ne, je tady manga, na kterou se s radostí vrhám. Dost jsem s hodnocením váhala, ale je to někde na pomezí 8,5-9/10. Nechávám si případnou rezervu na (případnou, prozatím v nedohlednu) druhou sérii. ()