Karel Gott a Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou

(hudobný videoklip)

castor

Člověk, který v rozhovoru dokáže s neuvěřitelnou grácií a lehkostí v hlase spojit dva „neslučitelné“ výrazy a z pódia si získá prostě každého. Richard Krajčo dostal „na zakázku“ přetěžký úkol a s ohledem na souvislosti se s ním popasoval na výbornou. Silná zpověď, silné sdělení a po pondělí 1. října ještě silnější význam. ()

troufalka

Co se dá hodnotit na hudebním klipu? Dekorace, nasvícení, mix ...? Tady bych hodnotila hlavně načasování a výborný text Richarda Krajča. Nevynechám samozřejmě zpěv, kombinace stáří a mládí, začátku, životní příběh - tím vším se stává klip jakýmsi pomyslným pomníkem a vzpomínkou na zpěváka s božským hlasem. ()

MM_Ramone

Hovorí sa, že o mŕtvych len dobre. Ale tiež sa hovorí aj, že čo na srdci to na jazyku. Takže tento komentár pojmem v rámci týchto dvoch ľudových múdrostí. Nech bol Karel Gott aký chcel, jedno sa mu musí nechať. Bol to výborný spevák, ktorého pán Boh obdaril obrovským talentom. Avšak priznajme si, že vo veku osemdesiat rokov už zrejme trpel senilitou a zrejme i stareckou demenciou. Inak si neviem vysvetliť, prečo si svoju profesionálnu kariéru poškvrnil trápnym, patetickým duetom, ktorý naspieval so svojou vtedy trinásť ročnou dcérou. Pane Bože to bolo tak úbohé. Dcérečka Charlotte Ella Gottová po svojom otcovi zdedila mnoho miliónov, ale z jeho speváckeho nadania sa na ňu toho veru moc nenalepilo. * ()

DJ_bart

Když tenhle song vyšel a byl doslova všude, až jste se báli jen otevřít ledničku, měl jsem k němu neuvěřitelnou averzi. S odstupem času však nikdy nezapomenu na to když jsme tenhle banger zpívali na slučáku totálně na mol ve 3 hodiny ráno a my si z toho všichni málem vyřvali hlasivky.... ah, sweet memories. ()

• Natáčení bylo rozděleno na tři krátké časové úseky ve třech dnech. Jeden den se snímalo venku (černobílé záběry se pak promítaly za dvojici v interiéru), pak v divadle a nakonec v parku u zámečku v pražské Troji. (SONY_)