Karel Gott 80

všetky plagáty
Česko, 2019, 120 min

Účinkujú:

Karel Gott

Zlatý slavík Karel Gott slaví významné jubileum. Život největšího českého zpěváka připomeneme ve speciálním pořadu jehož součástí bude i jedinečný dokument TV Nova z pera Olgy Špátové - Fenomén Gott. Sám božský Kája zavzpomíná na svoji neuvěřitelnou kariéru v rozhovoru s Lucii Borhyovou. Připomeneme největší hity i nejslavnější vystoupení. Oslava roku je tady! (TV Nova)

Tryskomyš

Měla jsem tu čest být v březnu na koncertu Káji v Brně. Jsem moc ráda, /seděla jsem v předních řadách/, že jsem ho mohla vidět takto zblízka. Byl to pro mě neopakovatelný zážitek. ()

otík

Vysílání na TV Nova u příležitosti 80tých narozenin Karla Gotta. Nic nového se ale nedozvíme. Součástí pořadu je rozhovor s Lucií Borhyovou z února 2019 a dokument Olgy Špátové Fenomén Gott z roku 2009, na závěr v pár minutách známé osobnosti popřejí Gotťákovi k osmdesátinám. Je hrozně divné vysílat k 80tým narozeninám dokument, který byl natočen k sedmdesátinám. Fakt divné. ()

zdeny99

Dokonalý dokument mapující celý život Karla Gotta, a to od samého počátku, kdy si jej všimli Suchý se Šlitrem. Poté, jak to měli zpěváci lehčí v uvolněných 60. letech v době hippies, dokud nepřijely tanky. Jak najednou jej nikde nechtěli hrát, a tak začal koncertovat v Německu. Jak museli zpěváci podepsat antichartu atd. To vše s archivními záběry na onu dobu, a také jeho výstupy. Včetně toho záběry na koncerty v USA, Japonsku, Izraeli a samozřejmě v Německu a ČSSR/ČR. Hodně záběrů je i z domácího prostředí, především když Ivana Gottová byla podruhé těhotná. A že jí to jako těhuli slušelo. :-) Zamrzí snad jen ono vychvalování televize Nova, ve kterých pořadech a pohádkách Gott vystupoval (Novoty a další estrády, Z pekla štěstí). Ačkoliv ty scénky právě z Novot byly na konci tisíciletí velice humorné. [10. hodnocení, 4. komentář, 78%] ()

Sa.sa

Ano Karel Gott je bůh!!! Ať si každý říká co chce je to fenomén a nikdo se mu nevyrovná...! Wau 80let a pořád stejně okouzlující... Krásný dokument, plný vzpomínek, scének (jj to byly časy teda :))) Navíc i s Luckou <3 ()